AGO Esports nie dołączy do Team Kinguin. Polacy przegrywają w walce o awans na Minora!

Ago gaming

Po zaciętej walce w kwalifikacjach do europejskiego Minora AGO Esports ponosi porażkę w swoim decydującym starciu przeciwko Sprout i tym samym definitywnie traci szansę na występ na nadchodzącej imprezie.

Swoją batalię AGO Esports rozpoczęło od zaskakującej porażki z zespołem japaleno, które wygrało 2:1. Następnie polacy się odbili i zwyciężyli z Windigo 2:1, niestety kolejne już spotkanie nie potoczyło się najlepiej i AGO ponownie przegrało, tym razem z 3DMAX 0:2.

W tej chwili sytuacja polskiej ekipy się skomplikowała, lecz miała ona jeszcze jedną szansę w walce z Ninjas in Pyjamas, gdzie również ponieśli ostatecznie klęskę 1:2. To też skutkowało spadkiem do drabinki przegranych, gdzie o utrzymanie tecek i spółka musieli zmierzyć się z Sprout.

Cache - Sprout 16:14 (7:8, 9:6) AGO Esports

Pierwsze spotkanie wyglądało bardzo obiecująco, szczególnie pierwsza połowa, gdzie to Polacy radzili sobie lepiej pomimo stosunkowo wyrównanej walce. Na szczęście ekipa znad Wisły radziła sobie lepiej w najważniejszych rundach, tym samym na koniec pierwszej połowy triumfowali oni 8:7 nad swoim rywalem.

Po zmianie stron sytuacja się skomplikowała, tym razem to Sprout radziło sobie znacznie lepiej. Polacy mieli spore problemy w swojej defensywnie, popełniali też często błędy rotacyjne. To z kolei skutkowało tym, że to właśnie Duńsko-Niemiecki zespół zapewnił sobie zwycięstwo na pierwszej mapie.

Mirage - Sprout 16:9 (9:6, 7:3) AGO Esports

Druga mapa także ine układała się pomyśli zawodników AGO Esports. Sprout radziło sobie zaskakująco dobrze po stronie defensywnej. Polacy mieli spore problemy z zajęciem bombesiteów, dlatego też na koniec pierwszej połowy to właśnie Sprout prowadziło 9:6.

W drugiej połowie zakończyła się tak naprawdę przygoda polaków. Sprout po stronie atakującej grało bardzo dobrze i praktycznie zdominowało polaków. Dlatego też AGO przegrało 3:9 i tym samym nie zobaczymy tej ekipy na Minorze.


Na szczęście zobaczymy polską ekipę w czasie Minora. Team Kinguin zwyciężyło kwalifikację i zdobyło slota na nadchodzącej imprezie. TaZ i spółka na inaugurację kwalifikacji pokonało Fragster 2:0, a następnie po drobnych kłopotach pokonało Nordavind 2:1.

To zapewniło im awans do finału drabinki wygranych, gdzie pokonali w finale... Sprout, także można powiedzieć, że pomścili swoich kolegów z AGO Esports. Teraz pozostaje czekać na rozpoczęcie imprezy i wierzyć, że Team Kinguin podoła pokładanych w nich oczekiwaniom i zapewnią nam sporo wspaniałych emocji.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz