Aktualizacja CS:GO – 07.02

Indeks

Jako, iż deweloper Counter-Strike: Global Offensive zwykł nie dodawać aktualizacji do swojej gry, w czasie trwania wysokiej rangi turniejów, to przed zbliżającym się Intel Extreme Masters Katowice 2019 otrzymaliśmy aktualizację. Zgodnie z domysłami, aktualizacja tradycyjnie wniosła naklejki z nadchodzącego Majora na Górnym Śląsku.

Wszystkie naklejki mają zgrabny, ale prosty kształt koła. Naklejki można nabyć w wersji standardowej, foliowej oraz hologramu w przypadku drużyn, natomiast w przypadku autografów zawodników – w wersji standardowej, foliowej oraz złotej.

Dodano jeszcze graffiti, lecz nowością jest Viewer Pass, którego posiadanie jest wymagane, by otrzymać Souvenir Packages podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019 oraz wziąć udział w Pick'Em Challenge. Co więcej Gabe Newell i spółka postanowiła ograniczyć drop skrzynek do trzech na łebka... w takim razie, jeżeli chcesz skrzynki z IEMa to płacisz i dostajesz je góra trzy albo nie uczestniczysz w „zabawie”.

Viewer Pass (który swoją drogą kosztuje 38 zł) umożliwia zaopatrzonym w niego użytkownikom bezlimitowe korzystanie z Pick'Em Challenge. By obstawiać wyniki nie będzie wymagane wykupywać żadnych naklejek, a odrazu otrzymamy dostęp do możliwości obstawienia wszystkich 24 zespołów. Aby ulepszyć swój Event Coin  trzeba będzie w drabince Challengers i Legends Stage, wytypować dobrze przynajmniej pięć z dziewięciu wyników, natomiast w sekcji Champions będzie trzeba: prawidłowo przewidzieć ostateczny wygląd drabinki i wskazanie dwóch ćwierćfinalistów, którzy wygrają, jednego półfinalisty, który wygra i triumfatora wielkiego finału.

Zmiany:

Katowice 2019

 •     Dodano przepustkę Viewer Pass dla IEM Katowice 2019 i 50% przychodów z tego trafia do zawodników i organizacji biorących udział w Intel Extreme Masters Katowice Major.
 •     Naklejki z autografami drużyn i graczy są już dostępne w sprzedaży.

Viewer pass

 •     Możliwość ulepszenia żetonu Intel Extreme Masters Katowice 2019.
 •     Dostęp do darmowego Pick'Em Challenge.
 •     Nieograniczoną ilość grafik drużynowych na czas trwania turnieju.
 •     Dodatki do Steam.
 •     Dzięki przepustce otrzymasz dostęp do dodatkowych rzeczy z paczek, które wypadają podczas meczu.

fot. counter-strike.net

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki