Aktualizacja CS:GO – 07.02

Indeks

Jako, iż deweloper Counter-Strike: Global Offensive zwykł nie dodawać aktualizacji do swojej gry, w czasie trwania wysokiej rangi turniejów, to przed zbliżającym się Intel Extreme Masters Katowice 2019 otrzymaliśmy aktualizację. Zgodnie z domysłami, aktualizacja tradycyjnie wniosła naklejki z nadchodzącego Majora na Górnym Śląsku.

Wszystkie naklejki mają zgrabny, ale prosty kształt koła. Naklejki można nabyć w wersji standardowej, foliowej oraz hologramu w przypadku drużyn, natomiast w przypadku autografów zawodników – w wersji standardowej, foliowej oraz złotej.

Dodano jeszcze graffiti, lecz nowością jest Viewer Pass, którego posiadanie jest wymagane, by otrzymać Souvenir Packages podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019 oraz wziąć udział w Pick'Em Challenge. Co więcej Gabe Newell i spółka postanowiła ograniczyć drop skrzynek do trzech na łebka... w takim razie, jeżeli chcesz skrzynki z IEMa to płacisz i dostajesz je góra trzy albo nie uczestniczysz w „zabawie”.

Viewer Pass (który swoją drogą kosztuje 38 zł) umożliwia zaopatrzonym w niego użytkownikom bezlimitowe korzystanie z Pick'Em Challenge. By obstawiać wyniki nie będzie wymagane wykupywać żadnych naklejek, a odrazu otrzymamy dostęp do możliwości obstawienia wszystkich 24 zespołów. Aby ulepszyć swój Event Coin  trzeba będzie w drabince Challengers i Legends Stage, wytypować dobrze przynajmniej pięć z dziewięciu wyników, natomiast w sekcji Champions będzie trzeba: prawidłowo przewidzieć ostateczny wygląd drabinki i wskazanie dwóch ćwierćfinalistów, którzy wygrają, jednego półfinalisty, który wygra i triumfatora wielkiego finału.

Zmiany:

Katowice 2019

 •     Dodano przepustkę Viewer Pass dla IEM Katowice 2019 i 50% przychodów z tego trafia do zawodników i organizacji biorących udział w Intel Extreme Masters Katowice Major.
 •     Naklejki z autografami drużyn i graczy są już dostępne w sprzedaży.

Viewer pass

 •     Możliwość ulepszenia żetonu Intel Extreme Masters Katowice 2019.
 •     Dostęp do darmowego Pick'Em Challenge.
 •     Nieograniczoną ilość grafik drużynowych na czas trwania turnieju.
 •     Dodatki do Steam.
 •     Dzięki przepustce otrzymasz dostęp do dodatkowych rzeczy z paczek, które wypadają podczas meczu.

fot. counter-strike.net

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  Trwa
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki