Aktualizacja CS:GO – 07.02

Indeks

Jako, iż deweloper Counter-Strike: Global Offensive zwykł nie dodawać aktualizacji do swojej gry, w czasie trwania wysokiej rangi turniejów, to przed zbliżającym się Intel Extreme Masters Katowice 2019 otrzymaliśmy aktualizację. Zgodnie z domysłami, aktualizacja tradycyjnie wniosła naklejki z nadchodzącego Majora na Górnym Śląsku.

Wszystkie naklejki mają zgrabny, ale prosty kształt koła. Naklejki można nabyć w wersji standardowej, foliowej oraz hologramu w przypadku drużyn, natomiast w przypadku autografów zawodników – w wersji standardowej, foliowej oraz złotej.

Dodano jeszcze graffiti, lecz nowością jest Viewer Pass, którego posiadanie jest wymagane, by otrzymać Souvenir Packages podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019 oraz wziąć udział w Pick'Em Challenge. Co więcej Gabe Newell i spółka postanowiła ograniczyć drop skrzynek do trzech na łebka... w takim razie, jeżeli chcesz skrzynki z IEMa to płacisz i dostajesz je góra trzy albo nie uczestniczysz w „zabawie”.

Viewer Pass (który swoją drogą kosztuje 38 zł) umożliwia zaopatrzonym w niego użytkownikom bezlimitowe korzystanie z Pick'Em Challenge. By obstawiać wyniki nie będzie wymagane wykupywać żadnych naklejek, a odrazu otrzymamy dostęp do możliwości obstawienia wszystkich 24 zespołów. Aby ulepszyć swój Event Coin  trzeba będzie w drabince Challengers i Legends Stage, wytypować dobrze przynajmniej pięć z dziewięciu wyników, natomiast w sekcji Champions będzie trzeba: prawidłowo przewidzieć ostateczny wygląd drabinki i wskazanie dwóch ćwierćfinalistów, którzy wygrają, jednego półfinalisty, który wygra i triumfatora wielkiego finału.

Zmiany:

Katowice 2019

 •     Dodano przepustkę Viewer Pass dla IEM Katowice 2019 i 50% przychodów z tego trafia do zawodników i organizacji biorących udział w Intel Extreme Masters Katowice Major.
 •     Naklejki z autografami drużyn i graczy są już dostępne w sprzedaży.

Viewer pass

 •     Możliwość ulepszenia żetonu Intel Extreme Masters Katowice 2019.
 •     Dostęp do darmowego Pick'Em Challenge.
 •     Nieograniczoną ilość grafik drużynowych na czas trwania turnieju.
 •     Dodatki do Steam.
 •     Dzięki przepustce otrzymasz dostęp do dodatkowych rzeczy z paczek, które wypadają podczas meczu.

fot. counter-strike.net

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz