Apex Legends dodaje redukcję obrażeń dwóm, największym postaciom

Gibraltar caustic bug apex legends respawn developers patch update glitch

Respawn informowało przy okazji debiutu Battle Passa, że bierze na warsztat największe postacie w Apex Legends. Pathfinder, Gibraltar oraz Caustic mieli otrzymać poprawione (zmniejszone) hitboksy, aby nie byli tak łatwymi celami dla graczy i przy okazji zwiększyć ich wybieralność w meczach. Deweloper informuje, że o ile u Pathfindera taka zmiana w zupełności wystarczyła, tak pozostała dwójka potrzebuje czegoś więcej.

W najnowszej aktualizacji (jest już dostępna) wprowadzili dodatkową zdolność pasywną u Gibraltara i Caustica o nazwie Fortified. Działa ona w prosty sposób – zwyczajnie redukuje otrzymywane obrażenia o 10%. Respawn informuje, że będzie monitorowało wpływ tej pasywki na mecze w Apex Legends. Jeśli okaże się ona przesadzona, to zwyczajnie ją usuną lub ewentualnie wzmocnią. Poza tym, obaj herosi zostali delikatnie wzmocnieni, dzięki czemu powinni sobie lepiej radzić na polu bitwy.

Ponadto ponownie wprowadzono balans broni. Wingman ma mniejszy magazynek, Havoc jest mocniejszy, a ponadto kilka poprawek do broni „snajperskich” jak G7 Scout, Triple Take, czy Longbow DMR.

Pojawił się również bonus dla posiadaczy Battle Passa. Do 18 kwietnia otrzymacie więcej punktów doświadczenia za pierwsze TOP 5 w ciągu dnia. Oznacza to, że jednorazowo każdego dnia, dostaniecie cały poziom Battle Passa, jeśli uda Wam się wejść do TOP 5 w którymś meczu. Bonus jest mocno ograniczony czasowo – obowiązuje od wczoraj do jutra, więc korzystajcie póki można.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Radiance Cup
  Trwa
  Vitamin
  vs
  Hero
  Sc
  2019 Global StarCraft II League Season 3
  Trwa
  Trap
  vs
  Patience
  Leagueoflegends
  2019 Oceanic Pro League Split 2
  Trwa
  Chiefs
  vs
  ORDER
  Dota
  RedRain Cup Season 4
  09:30
  Death Squad
  vs
  FrozenDawn
  Dota
  RedRain Cup Season 4
  09:30
  Ethereal
  vs
  ST Gaming

Dodaj nas

Kalendarz