Apex Legends tylko w lutym wygenerowało zysk na poziomie 92 milionów dolarów!

Apex legends lifeline wallpaper 4k 4d470f76dc99e18ad75087b1b8410ea9

Tak, to kolejny tekst o Apex Legends. Dobrze znana nam wszystkim firma analityczna badająca branżę gier - SuperData w swoim najnowszym raporcie dostarczyła sporo intrygujących wieści w sprawie hitowej produkcji Respawn Entertainment - Apex Legends.

Okazuje się, że wspomniany tytuł w swoim pierwszym miesiącu istnienia był w stanie wygenerować dochód rzędu 92 milionów dolarów, co jest niewątpliwie wielkim sukcesem, patrząc na fakt, że gra ta działa w systemie Free-To-Play. Co więcej, dane te nie dotyczą okresu ostatnich dni, kiedy to do gry zawitała Przepustka Bojowa.

To jednak nie koniec, bo okazuje się, że Apex Legends obecnie jest czwartą najpopularniejszą grą na konsolach, a także szóstą na PC. Co ciekawe, na konsolach wciąż króluje Fortnite, który uplasował się na drugim miejscu. Równie dobrze produkcja Epic Games radzi sobie na PC, gdzie znajduje się pozycję wyżej względem swojego oponenta.

Jeżeli chodzi o kwestię oglądalności i streamingu, to Apex Legends w lutym był najchętniej oglądaną grą w serwisie Twitch. Widzowie spędzili ponad 115 milionów godzin oglądając czołowych streamerów, takich jak Dizzy, Ninja, Shroud czy DrDisrespect.

Sytuacja ta pokazuje, że pomimo wielu zapewnień Apex Legends nie był w stanie prześcignąć Fortnite. Jednak zaznaczyć należy, że dzieło Respawn istnieje na rynku od niespełna trzech miesięcy, co sprawia, że obecna sytuacja jest i tak niebywałym sukcesem i na pewno panowie z Epic Games mają się czego obawiać w przyszłości.

fot. Respawn [EA Games]

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz