ASUS ROG Challenge: Drużyna Izaka pewnie pokonuje ekipę pronaxa!

admin 5 stycznia 2019

Drużyny Piotra „izaka” Skowyrskiego świetnie rozpoczęła zmagania w czasie ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. Polska ekipa w swoim inauguracyjnym spotkaniu pokonała zespół Markusa „pronaxa” Wallstena 16:10.

Izak i spółka do starcia ze szwedzką drużyną przygotowywali się od dłuższego czasu, wspólnie trenując. To ostatecznie sprawiło, że w tym spotkaniu ewidentnie to właśnie polska ekipa górowała. Mapą, na której spotkały się oba zespoły był Mirage, a Polacy rozpoczęli od strony broniącej.

Pierwsza runda – pistoletowa wpadła na konto temu IzakOOO, jednak natychmiast zespół byłego zawodnika Fnatic odpowiedziała, a następnie wyszła na prowadzenie. Na szczęście nie gorszyło to polaków i oni także z czasem powrócił ido gry, wygrywając pięć rund z rzędu, a następnie nawiązując bardzo wyrównaną walkę ze swoim rywalem. Koniec-końców drużyna Izaka zakończyła pierwszą połowę jednopunktowym prowadzeniem 8:7.

Po krótkiej przerwie doszło do zmiany pozycji i tym razem Szwedzi zostali zdeklasowani. Młode talenty w zespole Izaka pokazały klasę i całkowicie zaskoczyli rywala, wygrywając cztery rundy z rzędu. Pomimo prób powrotu do gry Szwedzi byli bezradni i ostatecznie druga połowa zakończyła się miażdżącym wynikiem 8:3 dla Teamu IzakOOO, a to w ostatecznym rozrachunku zapewniło zwycięstwo polakom 16:10.

Z kolei już dziś o 18:00 Team IzakOOO stoczy pojedynkę z kolejnym rywalem. Mecz rozpocznie się od godziny 18:00, a transmisję możecie znaleźć na oficjalnym kanale ASUS ROG na Twitchu.