ASUS ROG Challenge: Drużyna Izaka pewnie pokonuje ekipę pronaxa!

00073nyqmip114i8 c122 f4

Drużyny Piotra „izaka” Skowyrskiego świetnie rozpoczęła zmagania w czasie ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. Polska ekipa w swoim inauguracyjnym spotkaniu pokonała zespół Markusa „pronaxa” Wallstena 16:10.

Izak i spółka do starcia ze szwedzką drużyną przygotowywali się od dłuższego czasu, wspólnie trenując. To ostatecznie sprawiło, że w tym spotkaniu ewidentnie to właśnie polska ekipa górowała. Mapą, na której spotkały się oba zespoły był Mirage, a Polacy rozpoczęli od strony broniącej.

Pierwsza runda - pistoletowa wpadła na konto temu IzakOOO, jednak natychmiast zespół byłego zawodnika Fnatic odpowiedziała, a następnie wyszła na prowadzenie. Na szczęście nie gorszyło to polaków i oni także z czasem powrócił ido gry, wygrywając pięć rund z rzędu, a następnie nawiązując bardzo wyrównaną walkę ze swoim rywalem. Koniec-końców drużyna Izaka zakończyła pierwszą połowę jednopunktowym prowadzeniem 8:7.

Po krótkiej przerwie doszło do zmiany pozycji i tym razem Szwedzi zostali zdeklasowani. Młode talenty w zespole Izaka pokazały klasę i całkowicie zaskoczyli rywala, wygrywając cztery rundy z rzędu. Pomimo prób powrotu do gry Szwedzi byli bezradni i ostatecznie druga połowa zakończyła się miażdżącym wynikiem 8:3 dla Teamu IzakOOO, a to w ostatecznym rozrachunku zapewniło zwycięstwo polakom 16:10.

Z kolei już dziś o 18:00 Team IzakOOO stoczy pojedynkę z kolejnym rywalem. Mecz rozpocznie się od godziny 18:00, a transmisję możecie znaleźć na oficjalnym kanale ASUS ROG na Twitchu.

fot. ASUS ROG

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki