Bdd nowym midlanerem KT Rolster

Bdd

Wszelkie plotki o nowym, utalentowanym Koreańczyku w Fnatic zostały rozwiane. Gwak Bdd Bo-seong ostatecznie pozostaje w Koreii i dołącza do KT Rolster. Oprócz tego organizacja wzmacnia się o nowego wspierającego oraz przedłuża kontrakty z dwoma zawodnikami.

KT Rolster jako jedna z ostatnich, koreańskich formacji poddała się transferowemu szaleństwu. Pierwszym ruchem jest przedłużenie kontraktów z toplanerem Songiem Smebem Kyung-ho oraz junglerem Go Scorem Dong-binem. Obaj gracze reprezentują barwy KT Rolster już od ponad dwóch lat i wciąż uznawani są za jednych z najlepszych na swoich pozycjach.

Do doświadczonej dwójki dołącza wschodząca gwiazda koreańskiej sceny - Bdd. 19-letni midlaner rozpoczął swoją karierę w CJ Entus, jednak szybko został zauważony przez Longzhu Gaming, które później przekształciło się w Kingzone DragonX. Korańczyk ma za sobą fenomenalne sezony, w których dwukrotnie zwyciężył LCK, osiągnął ćwierćfinał MŚ oraz wicemistrzostwo MSI. Informacja rozwiała także plotki, jakoby Bdd miał zostać nowym midlanerem Fnatic i uzupełnić lukę po Capsie.

KT Rolster pozyskuje również nowego wspierającego - No SnowFlowera Hoi-jonga. Support reprezentował wcześniej barwy tureckiego SuperMassive, z którym dwukrotnie zwyciężył ligę oraz Rift Rivals.

Pozostaje jedynie pytanie, kto okaże się nowym ADC koreańskiej formacji. Krążą plotki o zakontraktowaniu Kim PraYa Jong-ina, który występował w Kingzone DragonX wraz z wyżej wymienionym midlanerem, jednak na oficjalne informacje pozostaje nam jeszcze trochę poczekać. Już teraz można stwierdzić, że obecny skład KT wygląda naprawdę dobrze i z pewnością organizacja wciąż pozostaje w puli drużyn walczących o najwyższe cele.

fot. Riot Games

0 komentarzy