Byli zawodnicy Codewise Unicorns będą kontynuować grę z sobą i znajdują 5. zawodnika!

Mdn2 1024x536

Jak już poinformowaliśmy na naszym portalu, organizacja Codewise Unicorns zwalnia wszystkich swoich zawodników wraz z trenerem i przyjmuje pod swoje skrzydła Wiktora "TaZa" Wojtasa i spółkę. Jak jednak będzie wyglądała przyszłość byłych "Jednorożców"? Wszystko wygląda na to, iż w najbliższym czasie postanowili stworzyć mixową ekipę i połączyć się wraz z Karolem "teckiem" Kapczyńskim.

Były skład Codewise Unicorns musiał znaleźć piątego "jeźdźca", gdyż w kwietniu od organizacji odszedł Michał "Luz" Bugaj. Gracze w Codewise Unicorns nie zdobyli zbyt wielu osiągnięć ani zebrali laurów, może poza kilkoma miejscami na podium w kwalifikacjach do różnych zawodów.

Trener byłej drużyny "Jednorożców" – MdN, podziękował za wszystko swoim byłym pracodawcom i współpracownikom w swoich mediach społecznościowych oraz dodał:

"Co do nas to nie rozstajemy się tylko łączymy sił z teckiem i będziemy starać się znaleźć swój nowy dom oraz udowodnić swoją wartość, bo myślę, że znaleźliśmy brakujące ogniwo.

Posiadamy slota w PLE DM, Esea Advanced oraz Alienware Gaming Arena"

Karol "tecek" Kapczyńskim to 26-letni, były zawodnik takich drużyn jak Venatores, x-kom team czy Izako Boars. Wraz z wcześniej wymienionymi formacjami, tecek zdobywał pierwsze miejsca podczas GameON 2017 Kielce, Good Game League 2018 czy Polbit Arena Tournament 2018. To naprawdę doświadczony zawodnik, który swoją osobą może wiele wnieść do byłego składu Codewise Unicorns.

Skład ex-Codewise Unicorns prezentuje się w następujący sposób:

 • Łukasz „azizz” Kałkowski
 • Szymon „Crityourface” Pluta
 • Eryk „leman” Kocęba
 • Kamil „reiko” Cegiełko
 • Karol „tecek” Kapczyński
 • Damian „MdN” Kisielewski – szkoleniowiec

fot. Codewise Unicorns

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz