Były zawodnik mistrzów świata w Actina PACT ?

Dnnshtyxgaus 3v.jpg large

Zawodnik byłych Mistrzów Świata czyli Penta Sports Dimitri "Panix" Longeaux może wkrótce trafić do zespołu Mistrza Polski.

Penta Sports największe sukcesy zdobywała jeszcze gdy w jej barwach grał obecny skład G2 Esports, gdy w lipcu drużyna zmieniła pracodawce ich miejsce 9 września uzupełniono byłym składem Mockit Esport w której występował już Dimitri Panix między innymi na Six Paris czy na Dreamhack Winter gdzie zajął wraz z drużyną drugie miejsce. Zawodnik ostatnie miesiące spędził grając w prolidze w barwach Penta Sports. W dniu 20 grudnia oficjalnie został wyrzucony z zespołu i od tamtej pory poszukuje organizacji. Były proligowiec, całą swoją karierę spędził w TOPowych zespołach Europy grając na poziomie proligi przez ostatnie 3 lata.

Dimitri to równiez jeden z bardziej znanych Europejskich zawodników który na pewno nie może narzekać na brak ofert. W tą środę wystąpił w barwach PACT w narodowej lidze esportowej gdzie mistrz Polski po bardzo wyrównanym meczu.zremisował z Invizy Esport 1:1. Wygląda na to, że jeśli pomyślnie przejdzie testy może zostać zawodnikiem polskiej drużyny, byłaby to ogromna promocja nie tylko dla samej organizacji poza granicami kraju, ale również dla całej naszej lokalnej sceny. W końcu tak utytuowany, doświadczony i znany gracz nie grał jeszcze w żadnej polskiej drużynie. Wystarczy tylko wspomnieć, ze już na samym meczu polskiej ligi pojawiło się mnóstwo Francuzów zainteresowanych zapewne losami byłego już zawodnika i zdobywcy pucharu Francji w 2016 i 2017 roku.

fot.Twitter Penta Sports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  UCC Summer Smash
  Trwa
  Tricked
  vs
  Illuminar
  Cs
  GameAgents League Season 3
  20:00
  AGO
  vs
  HAVU
  Cs
  ESEA Advanced Season 31 Europe
  20:00
  Tricked
  vs
  Nemiga
  Cs
  Intel Challenge Katowice
  22:00
  RES
  vs
  Keyd Stars fe
  Cs
  DreamHack
  22:00
  Tainted Minds
  vs
  lol123

Dodaj nas

Kalendarz