ePremier League ruszy już na początku 2019 roku!

Doqywc w0aegfd0.jpg large

Kilka miesięcy temu esportowy świat obiegła informacja o tym, że już na początku 2019 roku ma wystartować zupełnie nowy projekt esportowy, który w zamyśle ma być elektroniczną wersją... Premier League.

Przez ostatni czas nie pojawiało się więcej informacji, aż do wczoraj, kiedy to dotarły do nas bardzo szczegółowe informacje. Potwierdzono, że w styczniu 2019 roku odbędzie się cała impreza, natomiast jeszcze w 2018 roku, a konkretniej w grudniu ruszą zapisy dla graczy z Wielkiej Brytanii.

Następnie już w styczniu ruszą internetowe kwalifikacje dla użytkowników konsol, takich jak PlayStation 4, jak i Xbox One. Zgodnie z informacjami, jakie przekazali nam przedstawiciele Premier League wynika, że docelowo z etapu kwalifikacji wyłonionych ma zostać 32 najlepszych zawodników.

Następnie wyłonieni zawodnicy rozegrają specjalną fazę play-off, pod patronatem najlepszych brytyjskich klubów piłkarskich. Prawdopodobnie ma to wyglądać niemal identycznie, jak esportowa wersja F1, gdzie prawdziwi konstruktorzy wystawiają własnych przedstawicieli, którzy walczą o tytuł mistrzowski na wirtualnych torach. Różnica w tym przypadku jest taka, że tutaj będzie to murawa boiska, a nie tor.

Natomiast po fazie play-off doczekamy się łanowych finałów, które odbędą się pod koniec marca w Londynie. A transmisję z tego wydarzenia będziemy mogli oglądać... na kanale Sky Sports. Oczywiście poza tym transmisje będą dostępne w mediach społecznościowych, należących do Premier League. Nie wiadomo, czy także w serwisie Twitch.

fot. https://twitter.com/premierleague

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki