ePremier League ruszy już na początku 2019 roku!

Doqywc w0aegfd0.jpg large

Kilka miesięcy temu esportowy świat obiegła informacja o tym, że już na początku 2019 roku ma wystartować zupełnie nowy projekt esportowy, który w zamyśle ma być elektroniczną wersją... Premier League.

Przez ostatni czas nie pojawiało się więcej informacji, aż do wczoraj, kiedy to dotarły do nas bardzo szczegółowe informacje. Potwierdzono, że w styczniu 2019 roku odbędzie się cała impreza, natomiast jeszcze w 2018 roku, a konkretniej w grudniu ruszą zapisy dla graczy z Wielkiej Brytanii.

Następnie już w styczniu ruszą internetowe kwalifikacje dla użytkowników konsol, takich jak PlayStation 4, jak i Xbox One. Zgodnie z informacjami, jakie przekazali nam przedstawiciele Premier League wynika, że docelowo z etapu kwalifikacji wyłonionych ma zostać 32 najlepszych zawodników.

Następnie wyłonieni zawodnicy rozegrają specjalną fazę play-off, pod patronatem najlepszych brytyjskich klubów piłkarskich. Prawdopodobnie ma to wyglądać niemal identycznie, jak esportowa wersja F1, gdzie prawdziwi konstruktorzy wystawiają własnych przedstawicieli, którzy walczą o tytuł mistrzowski na wirtualnych torach. Różnica w tym przypadku jest taka, że tutaj będzie to murawa boiska, a nie tor.

Natomiast po fazie play-off doczekamy się łanowych finałów, które odbędą się pod koniec marca w Londynie. A transmisję z tego wydarzenia będziemy mogli oglądać... na kanale Sky Sports. Oczywiście poza tym transmisje będą dostępne w mediach społecznościowych, należących do Premier League. Nie wiadomo, czy także w serwisie Twitch.

fot. https://twitter.com/premierleague

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina
  Dota
  WESG
  Trwa
  Canada
  vs
  PLAY 4 FUN

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki