ESL Mistrzostwa Polski: miłosz93 z tytułem mistrza w FIFA 18!

Qmcktkqturbxy8xzjfhnta0zte5ndqyzmjkymrmmmuzy2y5mdnjzjfizc5qcgvnkpudaafna0bnadetbc0dfm0bva

Zakończyły się rozgrywki w ramach finałów ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18. W wielkim finale turnieju po bardzo zaciętej walce bezkonkurencyjnym okazał się reprezentant Legii Warszawy — Miłosz „milosz93” Bogdanowski.

Zanim przejdziemy do meczu finałowego, warto przypomnieć spotkania z półfinałów. Pierwszym rywalem miłosza93 był Laueritto, zawodnik ten miał spore problemy z rewelacyjne grającym zawodnikiem Legii Warszawy. Można było odnieść wrażenie, że nie radził sobie z presją, wielokrotnie popełniał liczne błędy w swojej obronie, co z kolei zapewniało Miłoszowi wiele bramek. Dlatego też dość szybko Laueritto musiał uznać wyższość swojego rywala, przegrywając 3:8.

Z kolei mecz półfinałowy reprezentanta Jagielloni był znacznie bardziej wyrównany, tam jego rywalem został damie, który zaprezentował się z dobrej strony, sprawiając wiele problemów Ripotrkowi. Były momenty, gdzie Riptorek miał problemy w odebraniu piłki swojemu rywalowi, ale z czasem to właśnie Ripotrek zaczął radzić sobie coraz lepiej, ostatecznie wygrywając 5:4

Tak oto trafilismy do wielkiego finału, gdzie zmierzyli się wcześniej wspomniani miłosz93 i Riptorek, pojedynek na miarę finału - Legia Warszawa kontra Jagiellonia Białystok. Był to bardzo interesujący mecz, bo obaj zawodnicy pokazali się z dobrej strony w półfinałach, jednak większość osób wskazywała, że to gracz Legii jest faworytem. Sam finał, zgodnie z oczekiwaniami byłbardzo wyrównany i emocjonujący, obaj zawodnicy szli łeb w łeb i ciężko było przewidziec, kto sięgnie po tytuł mistrzowski.

W ostatnich minutach przy odrobinie szczęścia skuteczniejszy okazał się gracz Legii, który w dosłownie ostatnim momencie strzelił bramkę na wynik 6:5, co ostatecznie zapewniło mu triumf nad swoim oponentem.

W tym momencie warto przypomnieć, że zwycięstwo w ESL:MP to nie tylko tytuł Mistrza Polski, a także nagroda pienięża w wysokości 20 tysięcy złotych, ale także zaproszenie na prestiżowe Mistrzostwa Świata FIFA — EA Sports FIFA 18 Global Series Playoffs, które rozpoczynają się 28 maja.

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Thank U, Next
  vs
  SAT T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Pepega
  vs
  One Tricks
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the
  Cs
  United Masters League
  19:00
  AGO
  vs
  Red Reserve

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki