Ewenement w świecie esportu. AGO Esports inwestuje w warszawski młodzieżowy klub piłkarski!

47357590 2327803704172971 6327454238326652928 n

Do tej pory standardem było, że kluby piłkarskie decydują się inwestować we własne dywizje esportowe lub finansowo wspierać istniejące organizacje, stając się tym samym ich sponsorem tytularnym. Z tego nurtu wyłamało się AGO Esports, które dziś poinformowało, że... zostało sponsorem młodzieżowego klubu piłkarskiego.

Do tej pory AGO Esports inwestowało wyłącznie w esport - organizacja pod swoim skrzydłami posiada reprezentacje w trzech tytułach - Counter-Strike:GO, Fortnite oraz Starcraft II. Teraz jednak formacja zdecydowała się na połączenie świata esportu i sportu i inwestując w klub FFA Warszawa, stała się jej głównym sponsorem.

Jak wyczytać możemy w oficjalnym oświadczeniu organizacji - formacja chce udowodnić, że nie ma granic pomiędzy światem gier a światem sportu. W ramach współpracy z klubem młodzi zawodnicy poza zestawem stroi piłkarskich, obarczonych logiem formacji na swoich koszulkach otrzymają również dostęp do siedziby AGO Esports, gdzie będą mogli odpocząć i dobrze się bawić w CS:GO czy Fortnite.

Decyzja organizacji jest niezwykle wyjątkowa i szlachetna - FFA Warszawa zajmuje się szkoleniem osób poniżej 16. roku życia, które kochają półke nożną i chciałby w przyszłości związać się z tym zawodowo. Warto przypomnieć, że właściciel AGO Esports w przeszłości zasiadał w zarządzie Legii Warszawy, więc nie powinno nikogo dziwić, że zdecydowano się na taką współpracę. Teraz pozostaje zadać pytanie, czy to ostatnia tego typu inicjatywa ze strony AGO Esports, być może w przyszłości formacja zdecyduje się na kolejne tego typu inwestycje.

Wierzymy w zdrową rywalizację od najmłodszych lat w duchu fair play. Oprócz samego wyposażenia w stroje piłkarskie, będziemy regularnie odwiedzać podopiecznych FFA Warszawa na ich meczach. Ponadto młodzi piłkarze będą mogli spędzać swój wolny czas w naszym Gnieździe, by w jak najlepszych warunkach móc zrelaksować się grając w Fortnite, czy CSa. - czytamy w oświadczeniu organizacji.

fot. AGO Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki