Fiolet zdominuje Berlin. Już jutro startuje TwitchCon Europe 2019

Whatistceu blog3

Już jutro rano rozpoczyna się kolejna europejska edycja TwitchCon. Do stolicy niemiec - Berlina przybędą czołowi streamerzy, a także wielu profesjonalnych zawodników, którzy stoczą zmagania w ramach cyklu Twitch Rivals.

W trakcie trwania całego wydarzenia odwiedzający będą mogli wziąć udział w szeregu paneli dyskusyjnych, a także specjalnych prezentacji, w których dowiemy się nieco więcej o funkcjonowaniu najpopularniejszej platformy streamingowej na świecie. Nie zabraknie także spotkań z największymi streamerami w ramach Meet and Greet. Szczególnie w tym aspekcie polskich odwiedzających zainteresuje fakt, że w Berlinie pojawi się Piotr „Izak” Skowyrski.

Jeżeli chodzi o stricte gamingowe doznania to w czasie pierwszego dnia będzie można obserwować zmagania w ramach Twitch Rivals Apex Legends. Przez cały dzień odbędą się dwie tury kwalifikacyjne, a pod koniec dnia przeprowadzone zostaną finały. W turnieju wezmą udział czołowe zespoły z NA oraz EU, które zawalczą o 100 tysięcy dolarów. Wśród uczestników nie zabraknie King's Canyon, czyli drużyny NRG eSports w skład, której wchodzi m.in. Dizzy i KingRichard.

Drugiego dnia do akcji wejdą czołowi streamerzy League of Legends, którzy zagrają w specjalnym meczu pokazowym, a całość dopełnią zmagania w ramach Twitch Rivals League of Legends Country Showdown. Uzupełnieniem ostatniego dnia TwitchCon będzie szereg spotkań społeczności, a także pomniejsze spotkania z deweloperami Twitcha, w których dowiemy się o planach platformy na najbliższy rok.

Więcej informacji i pełen harmonogram znajdziecie na oficjalnej stronie TwitchCon. Natomiast jeżeli nie będzie Was na miejscu, to transmisje ze zmagań m.in w Apex Legends obejrzycie na kanale Twitch Rivals.

fot. Twitch

0 komentarzy