Fnatic podejmuje współpracę z Twitch!

Fnatic twitch streaming partnership

Brytyjska organizacja Fnatic poinformowała niedawno o swoim partnerstwie z Twitch. Jedna i druga marka ma zamiar połączyć siły, by dostarczać różnorodną treść swoim fanom w "innowacyjny sposób".

Według doniesień umowa będzie dotyczyć każdego z zawodników Fnatic.
Pierwszy stream w ramach współpracy organizacji Fnatic i popularnego serwisu streamingowego – Twitch odbyło się w Berlinie podczas Legenda on Action Live. Na strumyku widzowie mieli okazję zobaczyć nowe koszulki zawodników organizacji oraz obejrzeć Questions and Answers z graczami.
 
Dyrektor generalny brytyjskiego Fnatic – Wouter Sleijffers – skomentował współpracę następująco: "Bez wątpienia Twitch pozostaje najlepszą platformą dla fanów gier, jeżeli chodzi o streaming i tam właśnie większość naszych fanów angażuje się w nasze treści. To, co sprawia, że ta współpraca jest wyjatkowa, to, to, że wierzymy, iż Fnatic oraz Twitch mają wizję sprowadzania E-sportu do każdego domu wraz z niesamowitymi wrażeniami. Partnerstwo z Twitch'em daje nam ekscytującą możliwość dalszego odkrywania nowych formatów tresci takich jak Legenda on Action Live oraz umożliwia naszym fanom doświadczyć więcej tego, co mamy do zaoferowania. To początek nowej, ekscytującej współpracy z naszymi fanami i streamerami".
 
Kolejnym owocem nowego partnerstwa był strumień na kanale JW, na Twitchu. Stream odbył się wraz z obecnością KRiMZa, podczas którego widzowie mogli się wiele dowiedzieć i uzyskać ciekawe nagrody.
 
Dyrektor marki Fnatic – Benoit Pagotto – dodał do słów dyrektora generalnego: "Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc współpracować z Twitch'em i wykorzystywać innowacje, które Twitch zapewnia na przestrzeni lat, aby polepszyć relacje pomiędzy graczami, a ich publicznością. To wspaniała okazja dla nas i naszych fanów do coraz głębszej interakcji. Nie możemy się doczekać, aż przedstawimy nowe pomysły i zaczniemy bardziej eksperymentować z platformą, by zapewnić fanom jeszcze lepsze wrażenia". 
 
Petra Zheleva, dyrektor da. Partnerstwa w E-sporcie Twitcha, podsumowuje: "Fnatic to legendarny zespół E-sportowy z silną pozycja wśród społeczności Twitcha, dzięki czemu ta wspolpraca doskonale pasuje do naszych usług. Jako główny cel E-sportu, z naciskiem na streamerów i ich doswiadczenie, zamierzamy ściśle współpracować z Fnatic, aby jeszcze bardziej zaangażować widzów w ekscytującej treści."
 
Twitch nie pierwszy raz podejmuje współpracę z organizacją E-sportową. Wcześniej takową podjęli choćby z Cloud9 czy TSM. Czekamy na najwyższej jakości treści, ponieważ Fnatic i Twitch są z takowych znane. Chętnie będziemy obserwować jak rozwija się partnerstwo.
 
fot. Fnatic

0 komentarzy