Fortnite Stream-vitational: Ewron z dwoma sukcesami, Izak i Leh w ogonie stawki!

Fortnite twitchcon2018 968x505

Za nami Fortnite Stream-vitational, czyli kolejny turniej, który odbył się przy okazji TwitchCon. Tym razem zabawa dedykowana była tylko i wyłącznie do czołowych streamerów, którzy ku uciesze swoich fanów rywalizowali o nagrody pieniężne.

Podczas Fortnite Stream-vitational odbyły się rozgrywki w trybach solo, a także duo. Zwycięzcy pierwszego trybu otrzymywali po 30 tysięcy dolarów, natomiast duety, które triumfowały otrzymywało aż 65 tysięcy dolarów nagrody - było o co walczyć, jak na wydarzenie czysto marketingowe.

Co ciekawe, we wspomnianej imprezie udział brało aż dwóch polskich twórców - Piotr „Izak” Skowyrski, a także Kamil „Ewron” Lachowski i Paweł „Leh” Lehmann. Niestety tylko jeden z polaków zajął wysoką lokatę, a był nim właśnie Ewron, który w jednej z gier duo, wspólnie z Basedramosem uplasował się na ósmej pozycji, wygrywając 4 tysiące dolarów.

Ewron odniósł także spory sukces w rozgrywkach solo, gdzie w jednej z gier zajął piętnastą pozycję, wygrywając kolejne 2 tysiące dolarów. Niestety takich sukcesów mogli jedynie pozazdrościć Leh, którego największym osiągnięciem było zajęcie 25. miejsca w jednej z gier solo, a także Izak, który okazał się najgorszym z polaków i w żadnej z gier nie uplasował się w klasyfikacji.

fot. Epic Games

0 komentarzy