GESC Thailand Dota2 Minor decydujące starcia już jutro!

Qwertya

Po głośnym Epicenter XL przyszedł czas na mniej medialny turniej o nazwie GESC Thailand Dota2 Minor rozgrywki odbywają się na terenie Bangkoku, jednak pula nagród nie jest wcale tak mała.

Faza grupowa

W grupie brało udział 8 drużyn, wszyscy rozgrywali mecze każdy z każdym do jednej wygranej. Dwie drużyny z najlepszym bilansem zwycięstw i przegranych awansują bezpośrednio do półfinałów rozgrywek, dwie najgorsze pożegnają się z minorem na pierwszym etapie turnieju. Nie było zaskoczeniem, że pierwsze dwa miejsca zdobyło Team Secret wraz z Fnatic. Najgorzej wypadły ekipy Alpha Red oraz SG e-sports gdzie w zdecydowanej większości meczów widzieliśmy jednostronne spotkanie.

Dla drużyn takich jak Fnatic, Team Secret czy VGJ.Storm jest to dobra okazja do złapania dodatkowych punktów kwalifikacyjnych do najbliższego The International zbliżający się wielkimi krokami, o najbliższej przepustce dostępnej w grze możecie przeczytać tutaj.

Keen Gaming zagrało bardzo indywidualnie przeciwko Amerykańskiej formacji Evil Geniuses, opłacało się phantom lancer świetnie spisał się wygrywając dla swojej drużyny dwie z trzech map dającą możliwość gry w półfinałach i gwarantujące co najmniej 30 punktów kwalifikacyjnych było to zdecydowanie zaskoczenie dla większości widzów.

W drugim ćwierćfinale VGJ.Storm z dużymi problemami pokonuje ekipę Szwedów 2:1. The Final Tribe pokazało się z dobrej strony w grupie i tutaj też udowadniało swój przebłysk. Niestety na niekorzyść przeciwników Resolut1on z drużyną pokazali, że dla nich liczy się wyłącznie zwycięstwo w tym minorze.

Jutro zobaczymy dwa półfinały oraz finał, w którym zmierzą się:

Team Secret vs Keen Gaming

Fnatic vs VGJ.Storm

Wszystkie pozostałe mecze zostaną rozegrane do dwóch zwycięstw przez drużynę (BO3)

Co ciekawe odkąd FlyToMoon zaczęło wprowadzać Leshraca w turnieju  Epicenter XL. Inne drużyny zauważywszy jego potencjał i siłę w aktualnej wersji gry, wprowadzają go na pole bitewne znacznie częściej, o ile oczywiście nie zostanie wcześniej zbanowany.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz