H2K Bez szans na Worlds 2017

32ae524c 62fc 4191 9ecf 174ffea77d37

Niestety, nie zobaczymy H2K Gaming na World 2017. We wczorajszym meczu o trzecie miejsce, w ramach Regional Qualifier zwyciężyło Fnatic. Zdobywając tym samym ostatnie miejsce na tej największej imprezie League of Legends na świecie.

Pokonanie H2K Gaming oznacza, iż Fnatic dołącza do G2 Esports oraz Misfits i wspólnie będą reprezentować stary kontynent. Dla Polskich fanów może być to przykra informacja, gdyż niestety w tym roku nie zobaczymy ani jednego Polaka.

Mimo wszystko oglądający nie mogli narzekać na brak emocji – gra była bardzo dynamiczna, każda z drużyn chciała dać z siebie 100% i rzeczywiście tak było. Od Pierwszej minuty Fnatic narzuciło tempo swojemu rywalowi i szybko zdobyli znaczą przewagę. Głównie dzięki dominacji dolnej linii, a także świetnemu roamingowi wsparcia Fnatic. Nawet świetna kradzież Barona przez H2K nie pomogła i Fnatic skrupulatnie zmierzało w kierunku nexua, którego bez większych problemów zniszczyłi i zdobyłi pierwszą grę na swoje konto.

Druga gra rozpoczęła się wspaniale dla H2K Gaming, świetne ganki Jankosa i znacznie lepsza gra dolnej linii zagwarantowały dużą przewagę. Niestety, w trakcie atakowania, jak się wydawało, łatwego Barona doszło do tragedii – Broxah, skutecznie zdołał ukraść potwora, który pozwolił powrócić Fnatic do gry. Dzięki temu „żółci” bardzo szybko odrobili straty, zdobywając coraz większą przewagę, której nie oddało do końca spotkania. Tak oto w 37 minucie druga gra wpadła na konto Fnatic.

Trzecia – ostatnia gra była już zwykłą formalnością. Fnatic od początku nabrało przewagę i nawet bardzo dobra taktyka H2K w postaci split-puszującego Odoamne nie pomogła. Jankos i spółka zostali unicestwieni już w 21 minucie i wtedy już było wiadomo, kto pojedzie na World 2017 – Fnatic.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz