Post thumbnail

Highstyled i 3vil w pierwszej dziesiątce podczas siódmego tygodnia Fortnite Summer Skrimish!

admin 27 sierpnia 2018

Siódmy tydzień Fortnite Summer Skrimish już za nami. Po raz kolejny w zabawie udział wzięło aż sześciu polskich zawodników, którzy odnotowali kolejne sukcesy, a także co najważniejsze — w klasyfikacji końcowej znaleźli się w pierwszej dziesiątce.

Największy sukces spośród wszystkich uczestników z naszego kraju odnotował duet w składzie Highstyled oraz 3vil, którzy pomimo tego, że nie wygrali żadnej z gier, to zdobyli sporą ilość zabójstw, co ostatecznie przełożyło się na ósme miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 14 500 dolarów.

Niestety jest to jedyny polski duet, który uplasował się w pierwszej dziesiątce. Następna ekipa z naszego kraju znalazła się dopiero na 28 miejsce i mowa tutaj o Lotharze oraz Povitym. Jeszcze gorzej wypadł Piotr „Izak” Skowyrski, który po raz kolejny współpracował z Lehem — ich zespół uplasował się dopiero na 32 miejscu w tabeli.

Z kolei pierwsze miejsce zgarnęli Kinstaar oraz Jbzzed, którzy otrzymali nagrodę w wysokości 40 tysięcy dolarów. Na drugim stopniu podium znaleźli się beehive oraz bloodxEU, duet ten otrzymał za swój występ 30 tysięcy dolarów. Natomiast na najniższym stopniu podium znalazł się kekaseka oraz reprezentant Virtus.Pro 7ssk7, którzy zabezpieczyli 20 tysięcy dolarów.

Ostatnia, finałowa kolejka Fortnite Summer Skrimish rozpocznie się już w najbliższy w piątek, jednak na ten moment nie wiadomo, ilu polskich zawodników zdecyduje się na udział w zabawie, wieńczącej tegoroczne wakacje.