IEM Katowice 2019 nadchodzi wielkimi krokami!

Blog

W katowickim spodku już za tydzień wystartuje Intel Extreme Masters Katowice 2019 Counter-Strike: Global Offensive Major! Organizatorzy wydarzenia podzielili się dziś jego pełnym harmonogramem. Warto przypomnieć, że nadchodzące zmagania zawodników z 24 drużyn z całego świata, na Górnym Śląsku będą toczyć walkę o tytuł najlepszej formacji świata oraz nagrodę pieniężną w wysokości $500.000!

Już niebawem wzrok wszystkich fanów E-sportu zwrócony będzie na stolicę Górnego Śląska! Tegoroczny IEM Katowice jest wyjątkowy i zdecydowanie oferuje więcej emocji w odróżnieniu do poprzednich, ponieważ ze względu na zmiany w systemie szwajcarskim, będziemy mieli okazję zobaczyć więcej spotkań BO3. Inauguracyjne mecze w katowickim spodku należą do niedawno zwycięskiego podczas Minora CIS – AVANGAR oraz Renegades. Tego samego dnia i o tej samej godzinie spotkanie zagra zaskakujące swoją grą, debiutanckie ViCi Gaming oraz fnatic, które może cieszyć się tytułem mistrzowskim ubiegłorocznego Majora w Katowicach.

Drużyny posiadające status legendy, czyli takie ekipy jak choćby Astralis, FaZe Clan, MIBR, Natus Vincere – rozgrywać spotkania zaczną dopiero w drugiej fazie zawodów. Pierwsza faza należy do grupy Nowych Pretendentów, czyli np. Cloud9, Fnatic oraz Zwycięzców Minorów, czyli m.in. ViCi Gaming, Renegades, AVANGAR.

fot. blog.ticketmaster.pl

 

 
     
     
     
   

 

 

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch League
  Trwa
  Boston Uprising
  vs
  New York Excelsior
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  02:30
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant

Dodaj nas

Kalendarz