IEM Katowice 2019 nadchodzi wielkimi krokami!

Blog

W katowickim spodku już za tydzień wystartuje Intel Extreme Masters Katowice 2019 Counter-Strike: Global Offensive Major! Organizatorzy wydarzenia podzielili się dziś jego pełnym harmonogramem. Warto przypomnieć, że nadchodzące zmagania zawodników z 24 drużyn z całego świata, na Górnym Śląsku będą toczyć walkę o tytuł najlepszej formacji świata oraz nagrodę pieniężną w wysokości $500.000!

Już niebawem wzrok wszystkich fanów E-sportu zwrócony będzie na stolicę Górnego Śląska! Tegoroczny IEM Katowice jest wyjątkowy i zdecydowanie oferuje więcej emocji w odróżnieniu do poprzednich, ponieważ ze względu na zmiany w systemie szwajcarskim, będziemy mieli okazję zobaczyć więcej spotkań BO3. Inauguracyjne mecze w katowickim spodku należą do niedawno zwycięskiego podczas Minora CIS – AVANGAR oraz Renegades. Tego samego dnia i o tej samej godzinie spotkanie zagra zaskakujące swoją grą, debiutanckie ViCi Gaming oraz fnatic, które może cieszyć się tytułem mistrzowskim ubiegłorocznego Majora w Katowicach.

Drużyny posiadające status legendy, czyli takie ekipy jak choćby Astralis, FaZe Clan, MIBR, Natus Vincere – rozgrywać spotkania zaczną dopiero w drugiej fazie zawodów. Pierwsza faza należy do grupy Nowych Pretendentów, czyli np. Cloud9, Fnatic oraz Zwycięzców Minorów, czyli m.in. ViCi Gaming, Renegades, AVANGAR.

fot. blog.ticketmaster.pl

 

 
     
     
     
   

 

 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  compLexity Gaming
  vs
  dignitas
  Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki