Post thumbnail

Ostatnie spotkanie szóstego tygodnia Ultraligi dobiegło końca – niestety Illuminar Gaming poniosło kolejną porażkę w pierwszym sezonie rozgrywek. Tym razem podopieczni Frederyka "Veggiego" Kozioła ulegi PRIDE.

Kashtelan w już drugiej minucie otworzył spotkanie, zdobywając pierwszą krew. Pomimo tego po pierwszych dziesięciu minutach rozgrywki to PRIDE wyszło na prowadzenie za sprawą wielu błędów graczy IHG. Do 20. minuty PRIDE prowadziło 6:3 w eliminacjach, jednak Defles i spółka byli delikatnie do tyłu względem złota. W 27. minucie IHG zdobyło dwie eliminacje, wyrównując stan zabójstw.

W 30. minucie PRIDE zaskoczyło IHG i wyeliminowało cały wrogi zespół, a w dodatku zgarnęli Barona. W 35. minucie Delord i spółka po raz drugi nie podołali i utracili trzech swoich graczy. To otworzyło PRIDE furtkę do Nexusa IHG, z czego oczywiście skorzystali, wygrywając to spotkanie.