Actina PACT nie mogło gorzej rozpocząć ostatniego tygodnia fazy zasadniczej Ultraligi. Nawet mimo utraty wszystkich banów przy wyborze bohaterów Indictive Esports było w stanie kompletnie zmiażdżyć Actina PACT, zdobywając drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Świetna dyspozycja duetu Indictive na dolnej linii zapewniła pierwszą krew tej drużynie. Do 10. minuty Indictive przejęło inicjatywę w tym spotkaniu, zdobywając kolejne dwa zabójstwa, co finalnie przełożyło się na ponad trzy tysiące sztuk złota przewagi. Wraz z wybiciem 20. minuty Indictive prowadziło 8:1, mając o niespełna dziewięć tysięcy sztuk złota więcej niż ich rywal.

Kolejne dziesięć minut nie obfitowało w akcje. Indictive nieco zwolniło tempo, co wykorzystywało PACT, które starało się uzbierać jak najwięcej złota na poczet przedmiotów. Dopiero w 31. minucie Czaru i spółka podeszli pod Barona z powodzeniem go zdobywając. Ustawienie 1-3-1 pozwoliło Indictive zniszczyć trzy inhibitory Actina PACT. Przed 36. minutą Indictive zniszczyło Nexus, wygrywając to spotkanie.