Innocent i spółka odchodzą z PENTA eSports

Cropped penta

To już koniec obecnego składu PENTA eSports. Ostatnia trójka zawodników zdecydowała się na opuszczenie szeregów tej organizacji. Decyzja może wydawać się niezrozumiała, w końcu jeszcze kilka miesięcy temu, byli już zawodnicy PENTA awansowali na Majora, wygrywając ostatnie kwalifikacje online.

Przebieg Majora także wyglądał obiecująco, PENTA pokazała, że jest bardzo silną i niebezpieczną drużyną. Udowodnili to między innymi podczas meczu z SK Gaming, który przegrali dosłownie o włos. Mimo wszystko, część zawodników zdecydowała się na zmianę organizacji znacznie wcześniej. Miikka „suNny” Kemppi i Kevin „HS” Tarn, opuścili zespół już w wakacje, dołączając do kolejno mousesports oraz OpTic Gaming. Opuszczenie zespołu przez dwóch kluczowych zawodników spowodowało wątpliwości pozostałych, w tym Polaka – Pawła „Innocenta” Mocka.

Po mimo trudnej sytuacji Jeszcze kilka dni temu Innocent, dość pozytywnie wypowiadał się na temat przyszłości PENTA. Niestety, jak widać, sytuacja się zmieniła. Mimo zakończenia współpracy z organizacją, pozostała trójka graczy postanowiła dalej grać wspólnie. Tym samym otworzyli się na wszelkie propozycje z innych organizacji.

Obecny, były już skład PENTA:

 • Kevin „kRYSTAL” Amend
 • Paweł „innocent” Mocek
 • Jesse „zehN” Linjala

 

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Pro League
  Trwa
  Vici Gaming
  vs
  Oh My God
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  INTZ
  vs
  Imperial
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Isurus
  vs
  Wild
  Cs
  CIS Minor Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  UnderPressure
  vs
  Atlants
  Leagueoflegends
  LVP SuperLiga Orange
  Trwa
  Mad Lions
  vs
  G2 Vodafone

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki