Już 10 maja startują zapisy do pierwszej tury Łomża Zero Esport Tour!

Lomza tlo 730x380

kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że marka Łomża postanowiła wkroczyć do branży esportowej, zostając m.in. sponsorem organizacji AGO Esports. Dziś natomiast doszło do kolejnego potwierdzenia, że firma ta pójdzie o krok dalej i zorganizuje szereg turniejów w CS:GO.

Mowa tutaj o Łomża Zero Esport Tour, czyli o specjalnym cyklu turniejów dedykowanych dla amatorskich i półprofesjonalnych drużyn CS:GO. Edycje odbywać się będą w trzech różnych miastach - Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie. W każdym z tych miast rozgrywki odbywać się będą w kinach Helios przy zgromadzonej wewnątrz publiczności.

Zapisy do kwalifikacji w ramach pierwszej części cyklu wystartują już 10 maja i zaoferują miejsce dla 64 ekip z całej polski. Te na przestrzeni kolejnych internetowych etapów powalczą o jedno z czterech miejsc na turnieju offline, który odbędzie się pomiędzy 24 a 26 czerwca w Poznaniu. Zawodnicy biorący udział w pierwszym turnieju offline zawalczą nie tylko o miejsce w wielkim finale cyklu, ale także o nagrody rzeczowe.

To jednak nie wszystko - dla odwiedzających turniej w Poznaniu przygotowano sporo atrakcji. Przede wszystkim organizatorzy przygotowali możliwość spotkania swoich ulubionych zawodników, a także czołowych YouTuberów i streamerów. Dodatkowo zwiedzający będą mogli przetestować najnowszy sprzęt gamingowy w specjalnych strefach, które będą ulokowane na terenie galerii handlowej Posnania.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: Informacja Prasowa

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Invictus Gaming
  vs
  mousesports
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Imperial
  vs
  MIBR

Dodaj nas

Kalendarz