Już dzisiaj startują Kwalifikacje do Six Invitational 2019

Blog header 335882

Już dzisiaj o 19 startują pierwsze otwarte kwalifikcje do najważniejszego turnieju w historii Rainbow Six: Siege. Grają zespoły spoza ESL Pro League. Przed nami ponad tydzień zmagań w elimincjach do Invitational w Montrealu z pula ponad 1.000,000 dolarow.

Wśród ponad 170 zapisanych zespołów mamy także kilkanaście Polskich. Między innymi: Invizy esports, Ex-Valkiria esports, SLAVGENT esports, Invicta Gaming. Polacy zmierza się z zespołami z całej Europy o awans do TOP 8 otwartych eliminacji czyli szansy walki w playoff i 2 pozostałe sloty na całą Europę. Rok temu w zamkniętych eliminacjach do odpowiednika CSowego Majora występowały 3 polskie zespoły - Alsen Team, Invicta Gaming oraz Patokalipsa, która awans na Majora przegrała w ostatnim meczu na Mistrza Rosji - obecnie Team Empire. Pół roku pózniej podczas Six Paris najdalej ze wszystkich zespołów dotarło SLAVGENT tym razem jako jedyne zapewniło sobie udział w fazie playoff rozgrywając jedne z lepszych eliminacji w histori Polskiego Rainbowa. 

Otwarte kwalifikcje do Invitational podzielone są na 4 osobne turnieje. Każdy z nich punktowany osobno, drużyny grają systemem 7 kolejek best of 1, a po trzech odpadają. PACT czyli obecny mistrz Polski ma już zapewniony udział w fazie playoff i nie musi się przedzierać przez pierwsza faze turnieju, ponieważ jako jeden z 4 zespołów ma obecnie zachowany slot w Challenger League - zapleczu ESL Proleague. Polska trasmisja z meczów elimincycjnych odbędzie się na kanale twitch.tv/albanpl z komentarzem Karola "Albana" Pakosza.

fot. https://rainbow6.ubisoft.com/

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki