Już jutro startuje ASUS ROG Challenge 2019. W akcji zespół Izaka!

Izakrog 730x380

Już jutro startują rozgrywki w ramach ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. Do stolicy Szwecji przybędzie osiem zespołów CS:GO, które zostały stworzone przez byłych profesjonalnych zawodników czy też streamerów związanych z profesjonalną sceną CS:GO.

W akcji zobaczymy między innymi zawodników Teamu IzakOOO, prowadzonych przez Piotra „Izaka" Skowyrskiego, który to ma na swoim koncie już jedno mistrzostwo z roku 2017, a także wicemistrzostwo z początku 2018 roku. Tuż obok Skowyrskiego zobaczymy Pawła „Saja" Pawelczaka, Adriana „Zorineqa” Kołodziejskiego, Olka „hadesa" Miskiewicza oraz Kamila „Sobola" Sobolewskiego.

Z kolei rywalami drużyny Izaka będą Team ch9, Team HenryG, Team nooky, Team HOUNGOUNGAGNE, Team Fl0m oraz Team SPUNJ i Team Pronax. Co ciekawe, w drużynie brytyjskiej, reprezentowanej przez Henryego „HenryG” Greera znalazł się polak - Filip „TUDSON" Tudev.

Jezeli chodzi o format rozgrywek, to będzie on rozgrywany po przed fazę grupową i fazę pucharową. Osiem zespołów zostało podzielone na dwie grupy. Team IzakOOO znalazło się w grupie B razem z Team Fl0m, Team HOUNGOUNGAGN oraz Team pronax. Harmonogram spotkań wygada następująco - jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz drużyny Izaka, w którym to rywalem polaków będzie pronax i spółka.

Wszystkie spotkania będą na żywo transmitowane na oficjalnym kanale ASUS ROG w serwisie Twitch.

fot. fot. DreamHack/Abraham Engelmark

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki