KaSing w exceL, Kikis w Rogue, Mowgli w Vitality - kolejne potwierdzenia zawodników LEC 2019

Kikis 1

Sytuacja na profesjonalnej scenie League of Legends w europie powoli się uspokaja. Z dnia na dzień dociera do nas coraz mniej rewelacji i plotek, dotyczących przyszłości poszczególnych zawodników. Z kolei pojawia się coraz więcej oficjalnych notek, które potwierdzają ostatnie doniesienia.

Dokładnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku Raymonda „kaSinga” Tsanga, który wczoraj został oficjalnie zaprezentowany w barwach exceL Esports. Brytyjczyk jest pierwszym zawodnikiem tej niewątpliwie ciekawej formacji, która zadebiutuje na profesjonalnej scenie LoL'a w 2019 roku.

To jednak nie wszystko - według najnowszych informacji szeregi exceL Esports zasilą także Jesper „Jeskla” Klarin Strömberg, Marc „Caedrel” Robert Lamont, a także Fabian „Exileh” Schubert. Również exceL miałoby prowadzić rozmowy z Ki „Expectem” Dae-hanem, który domknąłby skład formacji na 2019 roku.

Jeżeli chodzi o exceL Gaming, to wszystko - teraz skupimy się osoby wokół Mateusza „Kikisa” Szkudlarka oraz Teamu Vitality - wczoraj wieczorem Kikis został oficjalnie potwierdzony przez Rogue jako ich pierwszy zawodnik i będzie on reprezentować tę formację w przyszłym roku. Tym samym Kikis zakończył przygodę z Vitality, a w jego miejsce został potwierdzony niezwykle ciekawy zawodnik.

Mowa tutaj o Lee „Mowgli” Jae-ha, który debiutuje na europejskiej scenie. Mowgli do tej pory reprezentował barwy Afreeca Freecs i występował w Korei Południowej, gdzie walczył o mistrzostwo LCK. W tym roku występował także na Mistrzostwach Świata, gdzie wspólnie ze swoim zespołem uplasował się na 5-8 miejscu.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  Trwa
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  09:00
  TNC
  vs
  Alpha Red

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki