Kinguin i Virtus.pro w akcji. Już jutro startuje SuperNova CS:GO Malta!

Gcm kinguin 730x380

Gotowi na sporą dawkę CS'owych emocji? Jeżeli tak, to dobrze, bo już jutro startuje długo wyczekiwany turniej - SuperNova CS:GO Malta. Podczas wspomnianej imprezy zobaczymy aż dwie polskie ekipy, które powalczą z sześcioma innymi formacjami o tytuł mistrzowski i nagrodę główną w wysokości 80 tysięcy dolarów

W imprezie poza wspomnianymi polskimi zespołami zobaczymy także NRG eSports, Gambit Esports, Team Liquid, BIG, a także TYLOO oraz HellRaisers. Łączna pula nagród imprezy to 150 tysięcy dolarów. System rozgrywek to drabinka pojedyńczych eliminacji, z meczem o trzecie miejsce.

Co więcej, wszystkie zespoły zostały podzielone na dwie grupy - zestawieniu A znalazły się oba polskie zespoły - Kinguin i Virtusi, a także Liquid i NRG. Możemy być zatem pewni sporej dawki atrakcji w czasie nadchodzących spotkań. Z kolei w koszyku B zobaczymy TYLOO, HellRaisers, Gambit oraz BIG.

Do dyspozycji drużyn zostaną przekazane następujące mapy - Cache, Dust2, Mirage, Inferno, nuke, Train oraz Overpass - klasyka gatunku. Impreza potrwa od 29 listopada do 2 grudnia. Całę wydarzenie odbywa się w miejscowości Saint Julian's, a z jego przebiegu będzie prowadzona transmisja na żywo.

Pierwsze spotkanie Kinguin rozpocznie się od 11:30, wtedy też TaZ i spółka zmierzą się z NRG. Z kolei pojedynek Virtus.Pro vs. Team Liquid przewidziany został na godzinę 14:30. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez opóźnień, a Polacy na tym turnieju poradzą sobie dobrze i sprawią nam wiele przyjemności.

fot. Games Clash Masters

0 komentarzy