Kinguin żegna się z SuperNova CS:GO. Virtus.pro wygrywa derby Polski!

Nzm2mc5qjxnibhvztv49hdpcyzrfeiouy0ihbeyweqk9vy4qvb06hyxbkdfqgwfplacrdwqvdx96vh0ids53tholenadqwaqpvu

To już koniec przygody Team Kinguin z SuperNova CS:GO Malta - TaZ i spółka przegrywa w derbach polski z Virtus.pro 0:2. Tym samym to jeszcze dziś o 17:00 NEO i spółka zawalczą z NRG eSports o awans do fazy pucharowej turnieju.

Spotkanie się to odbyło w systemie Bo3, jednak do ostatecznego rozstrzygnięcia wystarczyły tylko dwie mapy. Pierwszą z map było Nuke, gdzie Kinguin rozpoczynało po stronie atakującej, a Virtus.pro przypadła obrona. Początkowo spotkanie znacznie lepiej układało się dla Virtus.pro, jednak w końcowej fazie pierwszej połowy to Kinguin wstało z kolan i przejęło inicjatywę, ostatecznie wygrywając 8:7.

Po zmianie stron role się odwróciły. Tym razem Virtus.pro radziło sobie lepiej, jednak Kinguin nie odpuszczało, to z kolei zapewniło nam pełne emocji i zwrotów akcji spotkanie, które ostatecznie nie zostało rozstrzygnięte. Oba zespoły zremisowały, a to oznaczało dogrywkę - tutaj niestety emocje się skończyły, bo Virtus.pro zmiażdżyło Kinguin, wygrywając 4:1 (19:16).

Tak oto trafiliśmy po przerwie na drugą mapę - Mirage, która w zasadzie okazała się tylko formalnością dla zawodników Virtus.pro. W pierwszej połowie niedźwiedzie zmasakrowały pingwiny 12:3, a w drugiej sfinalizowały spotkanie, wygrywając 4:1 i ostatecznie żegnając swojego rywala.

Spotkanie z NRG eSports rozpocznie się od 17:00 - jednak patrząc na opóźnienia i problemy na tym turnieju, spotkanie to może mieć spore opóźnienie.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz