Kto wygrał, kto przegrał? Wyniki pierwszego dnia fazy grupowej Worlds 2018

Rng team msi 768x512

Zapewne wciąż nie ochłonęliście po wczorajszych rewelacyjnych występach G2 Esports oraz Team Vitality na Worlds 2018. Jednak na mistrzostwach poza drużynami bliskimi naszemu sercu znajdują się też inne formacje, które także zacięcie walczą o awans do fazy play-offów.

Dlatego też zabiorę Was na kolejne dziś podsumowanie, tym razem dotyczące pozostałych zespołów, a także ich wyników. Zaczniemy od grupy A, tutaj poza wspomnianym w naszym poprzednim artykule sukcesie G2, nie doszło do żadnego większego zaskoczenia - Flash Wolves ex aequo z G2 Esports obejmuje fotel lidera grupy, wygrywając z Phong VG Buffalo.

Z kolei w grupie B pozycję lidera obejmuje Royal Never Give Up, które pokonało Cloud9. Na drugim miejscu znalazło się Team Vitality, które pokonało niespodziewanie Gen.G. Natomiast w grupie C, liderem na ten moment jest kt Rolster, które wygrało z Team Liquid. Natomiast na drugim miejscu jest EDward Gaming, które sprawiło niespodziankę, ogrywając MAD Team.

To wszystko, jeżeli chodzi o wczorajszy dzień. Teraz przed nami drugi dzień rozgrywek, gdzie do akcji wkraczają takie formacje, jak 100 Thieves, Fnatic, Invictus Gaming oraz G-Rex. tranmisję znajdziecie na oficjalnym kanale Riot Games.

fot. Riot Games/ LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki