Kwalifikacje do Challenger League w Rainbow Six: Siege rozpoczęte

Cl header 329802

Przebijcie się przez sieciowe kwalifikacje i dołączcie do Challenger League! W tym miesiącu czeka na Was przygoda pozwalająca dostać się do Pro League. Kwalifikacje do Challenger League ponownie będą podzielone na dwa etapy: turnieje otwarte i play-offy.

Zapisy do pierwszego etapu kwalifikacji są otwarte dla wszystkich, z wyjątkiem zespołów obecnie występujących w ligach Pro i Challenger. Turnieje będą się odbywać w każdą sobotę w Europie, Ameryce Północnej i w Ameryce Łacińskiej. Uczestnicy będą walczyć o punkty przyznawane według ich osiągnięć.

Zależnie od ilości występujących drużyn, do następnego etapu awansuje sześć lub osiem teamów, po uwzględnieniu ich miejsca rankingowego wyznaczonego całkowitą ilością zdobytych punktów. Warto przy tym przypomnieć, że wygranie tylko jednego turnieju nie gwarantuje miejsca w play-offach!

W celu uzyskania kwalifikacji, zalecane jest wzięcie udziału we wszystkich czterech turniejach, aby zgromadzić maksymalną możliwą liczbę punktów. Etap drugi rozpocznie się 16 lipca i zagra w nim osiem lub szesnaście zespołów z najwyższą liczbą punktów oraz drużyny wyeliminowane w poprzednim sezonie. Będą one walczyć o ostatnie cztery dostępne miejsca w Challenger League według zasady do dwóch przegranych.

W regionie Azji i Pacyfiku format rozgrywek składa się z czterech meczów online rozgrywanych do dwóch przegranych. Rozpoczną się one 21 lipca i będą trwały do 12 sierpnia.

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  04:40
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  04:40
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki