LEC: Norskeren domyka skład Splyce, Exileh nowym midlanerem exceL Gaming

Norskeren 730x380

Z dnia na dzień ostatnie elementy naszej transferowej układanki zaczynają się układać w jedną całość. Wczoraj po dość długim oczekiwaniu Origen wreszcie zaprezentowało swój skład na sezon 2019. Z kolei dziś poznaliśmy ostatniego zawodnika, który domknie skład Splyce na przyszłoroczny sezon rozgrywek.

Oficjalnie Splyce poinformowało, że ich nowym wspierającym zostanie 27-letni Tore „Norskeren” Hoel Eilertsen. Zawodnik ten ostatnie dwa lata spędził reprezentując takie zespoły jak Team ROCCAT czy FC Schalke 04. To z kolei sprawiło, że Norweg jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem, który na pewno ułatwi Splyce walkę o ewentualne mistrzostwo Europy.

To jednak nie koniec wczorajszych ogłoszeń - debiutująca w rozgrywkach LEC organizacja - exceL Gaming ogłosiła, że jej nowym midlanerem zostanie Fabian „Exileh” Schubert. Tym samym potwierdziło to ostatnie plotki dotyczące przyszłości omawianego zawodnika. Exileh w drużynie dołączy do Marca „Caedrela” Lamonta, który z kolei został przedstawiony dwa dni temu, a także do Raymonda „kaSinga” Tsanga oraz Jespera „Jeskla” Strömberga.

Warto zwrócić uwagę na to, że w swoim wczorajszym wpisie exceL zamieściło ciekawą frazę, mówiącą o tym, że organizacja planuje skompletować dziesięcioosobowy skład na przyszłoroczny sezon. Zdecydowanie będzie to coś nowego na europejskiej scenie i jestem niezwykle ciekaw, jak to wyjdzie w praktyce.

Jednak w tej sytuacji pozostaje zadać pytanie, kto znajdzie się w docelowej dziesiątce? Na ten moment nie wiemy nic, pewne jednak jest, że organizacja jeszcze nie raz nas zaskoczy. Na koniec warto przypomnieć, że do tej pory nie poznaliśmy nazwiska toplanera oraz głównego szkoleniowca formacji - docelowo według wcześniejszych informacji funkcję tę objąć miałby Michael „Veteran” Archer.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  Trwa
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  09:00
  TNC
  vs
  Alpha Red

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki