LEC: Norskeren domyka skład Splyce, Exileh nowym midlanerem exceL Gaming

Norskeren 730x380

Z dnia na dzień ostatnie elementy naszej transferowej układanki zaczynają się układać w jedną całość. Wczoraj po dość długim oczekiwaniu Origen wreszcie zaprezentowało swój skład na sezon 2019. Z kolei dziś poznaliśmy ostatniego zawodnika, który domknie skład Splyce na przyszłoroczny sezon rozgrywek.

Oficjalnie Splyce poinformowało, że ich nowym wspierającym zostanie 27-letni Tore „Norskeren” Hoel Eilertsen. Zawodnik ten ostatnie dwa lata spędził reprezentując takie zespoły jak Team ROCCAT czy FC Schalke 04. To z kolei sprawiło, że Norweg jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem, który na pewno ułatwi Splyce walkę o ewentualne mistrzostwo Europy.

To jednak nie koniec wczorajszych ogłoszeń - debiutująca w rozgrywkach LEC organizacja - exceL Gaming ogłosiła, że jej nowym midlanerem zostanie Fabian „Exileh” Schubert. Tym samym potwierdziło to ostatnie plotki dotyczące przyszłości omawianego zawodnika. Exileh w drużynie dołączy do Marca „Caedrela” Lamonta, który z kolei został przedstawiony dwa dni temu, a także do Raymonda „kaSinga” Tsanga oraz Jespera „Jeskla” Strömberga.

Warto zwrócić uwagę na to, że w swoim wczorajszym wpisie exceL zamieściło ciekawą frazę, mówiącą o tym, że organizacja planuje skompletować dziesięcioosobowy skład na przyszłoroczny sezon. Zdecydowanie będzie to coś nowego na europejskiej scenie i jestem niezwykle ciekaw, jak to wyjdzie w praktyce.

Jednak w tej sytuacji pozostaje zadać pytanie, kto znajdzie się w docelowej dziesiątce? Na ten moment nie wiemy nic, pewne jednak jest, że organizacja jeszcze nie raz nas zaskoczy. Na koniec warto przypomnieć, że do tej pory nie poznaliśmy nazwiska toplanera oraz głównego szkoleniowca formacji - docelowo według wcześniejszych informacji funkcję tę objąć miałby Michael „Veteran” Archer.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz