Listopadowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce

Przeglad lanow esportivo

Przegląd LAN-ów w tym miesiącu nieco się opóźnił, co wcale nie znaczy, że na amatorskiej scenie nic się nie dzieje. Nasz kalendarz amatorskich turniejów w Polsce, wciąż jest aktualizowany o kolejne turnieje, więc zaglądajcie do niego często i dodawajcie własne imprezy.

Aktualne turnieje esportowe dla amatorów:

Tradycyjnie największego wysypu lokalnych turniejów możemy się spodziewać w praktycznie każdy weekend listopada. Nie licząc turniejów gier z serii FIFA raczej nie ma co liczyć na większe imprezy w dniu Święta Niepodległości.

Poza tym przed nami kilka dużych wydarzeń. Już w ten piątek rusza Overcon w Białymstoku, na którym nie zabraknie e-sportowych emocji związanych zwłaszcza z League of Legends, CS:GO i Hearthstone, a w sobotę na drugim końcu Polski rozpoczynają się rozgrywki Rybnickiego Festiwalu E-Sportowego, znanego także jako E-Ryba Game Fest, gdzie odnajda się nie tylko fani LoL-a i HS-a, ale także gracze Fortnite i Quake Champions. Kolejne weekendy to także starcia w ramach kolejnych edycji Super Game E-Sport, turnieje w trakcie Opolconu, kolejna edycja turnieju Mechlan, a także tzw. E-AMPY, czyli Akademickie Mistrzostwa Polski.

To tylko kilka z zaplanowanych na listopad turniejów w Polsce. Wszystkich nie uda nam się wyłapać i dodać do naszego kalendarza, dlatego jeżeli przegapiliśmy jakąś ciekawą imprezę, dajcie nam o tym znać w komentarzu pod tym postem.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego stale aktualizowanego kalendarza esportowego.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki