Listopadowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce

Przeglad lanow esportivo

Przegląd LAN-ów w tym miesiącu nieco się opóźnił, co wcale nie znaczy, że na amatorskiej scenie nic się nie dzieje. Nasz kalendarz amatorskich turniejów w Polsce, wciąż jest aktualizowany o kolejne turnieje, więc zaglądajcie do niego często i dodawajcie własne imprezy.

Aktualne turnieje esportowe dla amatorów:

Tradycyjnie największego wysypu lokalnych turniejów możemy się spodziewać w praktycznie każdy weekend listopada. Nie licząc turniejów gier z serii FIFA raczej nie ma co liczyć na większe imprezy w dniu Święta Niepodległości.

Poza tym przed nami kilka dużych wydarzeń. Już w ten piątek rusza Overcon w Białymstoku, na którym nie zabraknie e-sportowych emocji związanych zwłaszcza z League of Legends, CS:GO i Hearthstone, a w sobotę na drugim końcu Polski rozpoczynają się rozgrywki Rybnickiego Festiwalu E-Sportowego, znanego także jako E-Ryba Game Fest, gdzie odnajda się nie tylko fani LoL-a i HS-a, ale także gracze Fortnite i Quake Champions. Kolejne weekendy to także starcia w ramach kolejnych edycji Super Game E-Sport, turnieje w trakcie Opolconu, kolejna edycja turnieju Mechlan, a także tzw. E-AMPY, czyli Akademickie Mistrzostwa Polski.

To tylko kilka z zaplanowanych na listopad turniejów w Polsce. Wszystkich nie uda nam się wyłapać i dodać do naszego kalendarza, dlatego jeżeli przegapiliśmy jakąś ciekawą imprezę, dajcie nam o tym znać w komentarzu pod tym postem.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego stale aktualizowanego kalendarza esportowego.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  compLexity Gaming
  vs
  dignitas
  Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki