LuKi pierwszym Polakiem, który zakwalifikował się na Fortnite World Cup!

Fortnitewcup

Trzeci tydzień eurpejskich kwalifikacji online do Fortnite World Cup za nami. Wielu fanów ucieszy fakt że w tym tygodniu pierwsze miejsce zajął nasz rodak LuKi.

Po dwóch dniach zmagań to właśnie zawodnik znad Wisły zdołał zająć pierwsze miejsce i zapewnić sobie wyjazd na lanowe finały. O LuKi'm wiemy niewiele, poza tym że jest z Polski i ma piętnaście lat. Na ten moment jest jedynym Polakiem z zagwarantowanym wyjazdem do USA. Dzięki dzisiejszemu wynikowi zainkasował 5 tysięcy dolarów, a za sam udział w finałach ma zagwarantowane 50 tysięcy dolarów. Zwyciezca całych rozgrywek odejdzie bogatszy o trzy miliony dolarów. Na drugim miejscu uplasował się zawodnik COOLER Esport, LeftEye, a na trzecim, Niemiecki zawodnik, Fledermoys. Poza nimi udział w finałach zapewniło sobie pięciu pozostałcyh graczy z TOP8 czyli Tchub, Core, Wakie, lolb0om z FACT Revolution oraz reprezentant Teamu Secret Domentos.


Kolejny tydzień europejskich zmagań (SOLO) odbędzie się w dniach 11-12 maja. Miejmy nadzieję że zobaczymy kolejnych, utalentowanych graczy z Polski. LuKiemu gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finałów w Nowym Jorku.
Zapraszamy również na Twittera LuKiego: https://twitter.com/LuKiFN_

fot. epicgames.com

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz