Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #17. autimatic

Autimatic

Poznaliśmy osobę, która zajęła siedemnaste miejsce w rankingu najlepszych graczy CS:GO, przygotowanego przez serwis HLTV.org. Na wspomnianej pozycji znalazł się zawodnik północno-amerykańskiej formacji Cloud9 - 22-letni Timothy „autimatic” Ta.

Jak możemy zobaczyć w statystykach przygotowanych przez HLTV, autimatic był jednym z najskuteczniejszych i najważniejszych zawodników Cloud9. Pomimo tego, że formacja w tym roku nie radziła sobie tak dobrze, to Amerykanin zawsze prezentował się nadwyraz dobrze, robiąc wszystko, aby to jego zespół wygrywał poszczególne potyczki.

Do najważniejszych osiągnięć autimatica niewątpliwie jest zwycięstwo podczas ELEAGUE Major: Boston 2018, gdzie on wspólnie ze swoim zespołem pokonał w wielkim finale FaZe Clan 2:1. Spory sukces C9 odniosły przy okazji cs_summit 2, gdzie zespół ten zdobył wicemistrzostwo.

Niestety reszta roku nie ułożyła się najlepiej i Cloud9 w większości imprez plasowało się na pozycji 6-8. Tak było w przypadku finałów szóstego sezonu ECS, gdzie C9 zakończyło zmagania na 7-8 pozycji czy w czasie ELEAGUE CS:GO Premier 2018, gdzie także autimatic i spółka uplasowali się na 7-8 pozycji. Wyjątkiem było BLAST Pro Series Lisbon, gdzie w grudniu C9 uplasowało się na najniższym stopniu podium.

fot. HLTV

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Europe
  22:00
  Movistar Riders
  vs
  Sprout

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki