Nemiga zbyt silna. Actina PACT traci szansę na występ w drugim sezonie LOOT.BET

admin 1 kwietnia 2019

Niestety pomimo heroicznej walki Actina PACT nie wystąpi w drugiej odsłonie LOOT.BET. Polska formacja w turnieju kwalifikacyjnym po porażce z Tricked Esports spadła do drabinki przegranych, gdzie poniosła porażkę w meczu o wszystko z Nemiga Gaming.

Nemiga Gaming 2:1 (19:16 Mirage, 11:16 Nuke, 16:14 Dust2) Actina PACT

Pierwsza mapa w pierwszej połowie nie układała się pomyślnie dla Actina PACT. Patryk „Sidney” Korab i spółka mieli spore problemy w ataku, co ostatecznie przełożyło się na porażkę 4:11. Nieco lepiej wyglądała druga połowa – tutaj to właśnie ekipa znad Wisły dyktowała warunki, odbierając inicjatywę rywalowi. Solidna gra w obronie pozwoliła na zremisowanie. W dogrywce niestety PACT już sobie nie poradziło, bo to Nemiga okazała się stroną dominującą, wygrywając ostatecznie 4:1. (19:16).

Polscy kibice na chwilę odetchnęli w czasie Nuke, gdzie PACT pokazało się ze świetnej strony, grając w ataku. Po wielu zaskakujących atakach polska drużyna doprowadziła do wyniku 7:8. Dopełnienie formalności przyszło po zmianie stron, gdzie PACT zmiażdżyło rywala 9:3, wygrywając tę mapę.

Na ostatniej z map – Dust2 to gracze Nemigi radzili sobie lepiej w pierwszej części spotkania, wygrywając z Actina PACT 9:6. Pomimo zaciętej walki w drugiej połowie przewaga uzyskana przez rywala polaków byłą na tyle wysoka, że ekipa Vladimir „ROBO” Neskey mogła uzyskać szesnasty punkt, wygrywając 8:7.