Niedźwiedzie przybierają nowe barwy. Virtus.Pro zacieśnia współpracę z MegaFon!

Virtus.pro 1

W ostatnim czasie światowe portale esportowe obiegły informacje na temat zmian, na jakie zdecydowali się włodarze Virtus.pro w kwestii swojej drużyny CS:GO. Teraz gdy sytuacja się nieco ustabilizowała, przyszedł czas na kolejną zmianę.

Jednak od razu uspokajamy — nie chodzi o zmiany w obrębie drużyn i zawodników, chodzi o coś zupełnie innego. Mowa tutaj o barwach, do tej pory gracze Virtus.Pro występowali w kolorach pomarańczy, czerni, a także bieli, co było charakterystycznym elementem trzonu ich loga, czyli niedźwiedzia.

Teraz jednak się to zmieni, bo wczoraj rosyjska organizacja zaprezentowała światu swoje nowe barwy. Od teraz Virtus.Pro będzie... fioletowo-zielone! Z kolei to wszystko dopełni niezmieniony biały niedźwiedź. Oznacza to, że od tego momentu aż do listopada 2018 roku zawodnicy wszystkich dywizji Virtus.pro będą występować we właśnie tych barwach — dotyczy to zarówno koszulek, bluz, jak i czapek zespołu.

Natomiast jeżeli chodzi o samą genezę tej wizerunkowej zmiany, to wiąże się ona z zacieśnieniem współpracy z jednym z głównych sponsorów organizacji, rosyjską firmą MegaFon, czyli jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych na wschodzie. Oczywiście organizacja podkreśla, że współpraca ta ma na celu przyśpieszenie rozwoju esportu Rosji.

To jednak nie wszystko, bo menadżer organizacji — Roman Dvoryankin, poinformował, że przed końcem 2018 roku organizacja przedstawi jeszcze więcej informacji dotyczących przebudowy wizerunkowej całej organizacji. Prawdopodobnie wspomniane szczegóły zostaną przedstawione właśnie pod koniec listopada.

fot. Virtus.Pro

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki