Niedźwiedzie przybierają nowe barwy. Virtus.Pro zacieśnia współpracę z MegaFon!

Virtus.pro 1

W ostatnim czasie światowe portale esportowe obiegły informacje na temat zmian, na jakie zdecydowali się włodarze Virtus.pro w kwestii swojej drużyny CS:GO. Teraz gdy sytuacja się nieco ustabilizowała, przyszedł czas na kolejną zmianę.

Jednak od razu uspokajamy — nie chodzi o zmiany w obrębie drużyn i zawodników, chodzi o coś zupełnie innego. Mowa tutaj o barwach, do tej pory gracze Virtus.Pro występowali w kolorach pomarańczy, czerni, a także bieli, co było charakterystycznym elementem trzonu ich loga, czyli niedźwiedzia.

Teraz jednak się to zmieni, bo wczoraj rosyjska organizacja zaprezentowała światu swoje nowe barwy. Od teraz Virtus.Pro będzie... fioletowo-zielone! Z kolei to wszystko dopełni niezmieniony biały niedźwiedź. Oznacza to, że od tego momentu aż do listopada 2018 roku zawodnicy wszystkich dywizji Virtus.pro będą występować we właśnie tych barwach — dotyczy to zarówno koszulek, bluz, jak i czapek zespołu.

Natomiast jeżeli chodzi o samą genezę tej wizerunkowej zmiany, to wiąże się ona z zacieśnieniem współpracy z jednym z głównych sponsorów organizacji, rosyjską firmą MegaFon, czyli jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych na wschodzie. Oczywiście organizacja podkreśla, że współpraca ta ma na celu przyśpieszenie rozwoju esportu Rosji.

To jednak nie wszystko, bo menadżer organizacji — Roman Dvoryankin, poinformował, że przed końcem 2018 roku organizacja przedstawi jeszcze więcej informacji dotyczących przebudowy wizerunkowej całej organizacji. Prawdopodobnie wspomniane szczegóły zostaną przedstawione właśnie pod koniec listopada.

fot. Virtus.Pro

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki