Odejście byaliego oficjalnie potwierdzone przez Virtus.pro!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wczoraj poinformowaliśmy o ogłoszeniu przez Pawła “byaliego” Bielińskiego jego odejścia z szeregów rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Krążące po świecie esportu plotki potwierdził sam zainteresowany, natomiast dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony drużyny. W oświadczeniu poza informacjami dostarczonymi nam wczoraj przez Bielińskiego możemy dowiedzieć się, że w najbliższym czasie jego miejsce w ekipie zajmować będzie Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty.

Przypomnijmy, że były już zawodnik Niedźwiadków powrócił do formacji w grudniu. Odświeżony skład borykał się z wieloma problemami, a przede wszystkim z naprawdę niesatysfakcjonującymi wynikami. Zarówno podczas występu lanowego na Charleroi Esports 2019, który gracze ukończyli na ostatniej lokacie jak i wszystkich innych rozgrywkach internetowych Virtus.pro pokazywało się od nienajlepszej strony. Włodarze rosyjskiej organizacji cały czas starają się wprowadzać zmiany kadrowe, organizować bootcampy, jednak to wszystko na nic. Ba! Zdaje się nawet, że to pogarsza sprawę.

Odejście Pawła “byaliego” Bielińskiego i stand-inowanie OKOLICIOUZa, główny menedżer Virtus.pro, Roman Dvoryankin skomentował w następujący sposób: – “Zdecydowaliśmy się rozstać z byalim ze względu na różne perspektywy na wizje zespołów, zarówno w samej grze jak i poza nią. Paweł to utalentowany zawodnik i życzę mu wszystkiego dobrego. Jestem optymistycznie nastawiony do OKOLICIOUZa na naszym pokładzie. Żywię nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować”.

Najwcześniej grę OKOLICIOUZA zobaczymy w zmaganiach ESEA Mountain Dew League Season 31, a także w grze o awans do play-offów turnieju Kalashnikov Cup Season 2. Mimo to jego grę mogliśmy oglądać już podczas ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 oraz Winners League, gdy OKOLICIOUZ zastępował byaliego.

W zaistniałej sytuacji skład Virtus.pro prezentuje się w następujący sposób:

 • Michał „MICHU” Müller
 • Michał „snatchie” Rudzki
 • Janusz „Snax” Pogorzelski
 • Arek „Vegi” Nawojski
 • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty – zmiennik
 • Jakub „kuben” Gurczyński – szkoleniowiec

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz