Oficjalnie: Glebo i Raven kończą współprace z IHG, Crazy na rezerwie!

Rmxktkpturbxy9hmdq1ndjinjawmtljotyxnjqxytrlmmvmzmq0ntm2my5wbmerkwlnayya

Illuminar Gaming w minionym sezonie Ultraligi był tylko cieniem tego zespołu, który obserwowaliśmy w roku 2018, gdzie Delord i spółka kompletnie zdominowali polską scenę. Finalnie IHG w pierwszym sezonie nie było w stanie obronić mistrzowskiego tytułu, kończąc zmagania na trzeciej pozycji.

Patrząc jednak na początek zmagań IHG w ostatnim sezonie Ultraligi ostateczny wynik raczej powinien cieszyć zawodników. Przypomnijmy, że podopieczny Fryderyka „Veggiego” Kozioła przez pierwsze dwa tygodnie wygrali zaledwie jedno starcie, co skutkowało zmianami - odsunięto Ravena, a zamiast niego do zespołu trafił Glebo.

Ta jedna zmiana sprawiła, że w kolejnych tygodniach obserwowaliśmy zupełnie inny zespół, który ostatecznie powrócił do czołówki. Wydawało się więc, że obecna piątka jest niezwykle obiecująca i być może po pewnym czasie będzie w stanie poważnie zagrozić m.in. Devils.one. Rzeczywistość okazała się inna i wczoraj formacja poinformowała, że jej szeregi opuszcza właśnie Glebo oraz Raven, a Crazy przechodzi na rezerwę.

O ile w przypadku toplanerów mamy odczyniania z definitywnym końcem współpracy, tak sytuacja Crazyego jest zupełnie inna. Wynika ona nie z decyzji organizacji, a decyzji samego zawodnika, który potrzebuje odpoczynku ze względu na obowiązku w ramach edukacji, którą jungler IHG obecnie prowadzi. Na ten moment nie poinformowano, kto zajmie miejsce Glebo oraz Crazyego.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch League
  Trwa
  Boston Uprising
  vs
  New York Excelsior
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  02:30
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant

Dodaj nas

Kalendarz