Overwatch League ma własną aplikację na smartfona!

Dqbg6eosze7hph2srda5

Blizzard naprawdę szaleje. Sama koncepcja Overwatch League budzi niemałe emocje oraz pozwala wierzyć, że e-sport stanie się czymś jeszcze większym. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że specjalna liga Overwatch otrzyma własną aplikację na urządzenia mobilne!

Program pozwala na śledzenie meczów związanych z Overwatch League. Do tego jest dobrym źródłem informacji na temat uczestników turnieju. Mamy dostęp do profilów graczy, wywiadów, historii związanych z imprezą oraz profesjonalistami. Prócz tego w jednym miejscu zebrano cały harmonogram, statystyki, wybierane postaci oraz najpopularniejszych herosów.

„Śledź akcję w czołowej lidze e-sportowej świata dzięki aplikacji mobilnej Overwatch League. Zapewnia ona dostęp do terminarza, alertów meczowych, tabel, transmisji na żywo, materiałów wideo, wiadomości i profili drużyn!”

Mecze będą zapisywane w chmurze, więc każdy będzie mógł w dowolnym miejscu uruchomić powtórkę z wybranego pojedynku lub zwyczajnie „na żywo” oglądać aktualne spotkanie. Jakby tego było mało, można również ustawić przypomnienie oraz alarm, które uprzedzą nas przed wydarzeniem, którym byliśmy zainteresowani.

Zainteresowanych odsyłam tutaj, jeśli posiadają iOS, a osoby z Androidem zapraszam w to miejsce. Całość dostępna jest w języku polskim.

Overwatch League wystartuje 10 stycznia. Mecz inauguracyjny odbędzie się pomiędzy San Francisco Shock oraz Los Angeles Valiant. Niestety, nie wiadomo, czy turniej będzie transmitowany za pośrednictwem Twitcha. To jednak nie jedyna niespodzianka.

Overwatch League jeszcze nie wystartowało, a Los Angeles Valiant zdążyło już zwolnić swojego trenera. Dong-wook „Ookz” Kim nie jest już członkiem zespołu, chociaż nie znamy powodów dlaczego. Trener radził sobie dotychczas dobrze i pomógł zawodnikom w przeszłości. To jednak nie wszystko!

Trener Shanghai Dragons współdzielił swoje konto Overwatch, aby trenować innymi postaciami. Włodarze drużyny ukarali Chena „U4” Congshana grzywną, ale nie wiadomo, czy dalsze konsekwencje zostaną wyciągnięte.

Jak zatem sami widzicie, Overwatch League rozpoczyna się całkiem kontrowersyjnie…

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki