PashaBiceps debiutuje na YouTube. Zobacz pierwsze wideo byłego gracza Virtus.pro

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski zaskakuje. W ostatnich tygodniach pasha informował o tym, że najprawdopodobniej w ramach odpoczynku od profesjonalnego grania skupi na rozwoju swojego kanału na Twitchu, poświęcając się streamowaniu.

Teraz jednak okazało się, że to nie koniec planów legendarnego zawodnika - wczoraj wieczorem pasha oficjalnie uruchomił swój kanał na YouTube. Co więcej, był już zawodnik Virtus.pro zamieścił na nim swój pierwszy film, który naprawdę robi wrażenie i zmusza do refleksji.

W zamieszczonym materiale pasha postanowił pokazać, że życie profesjonalnego gracza wcale nie jest łatwe i takie pięknie. Jarząbkowski ukazał, że często zawodnicy po zakończeniu swojej kariery nie wiedzą co dalej zrobić ze swoim życiem.

„Całe życie spędzili w grach (czyt. zawodnicy), nie mają żadnego doświadczenia. [...] Znam wielu ludzi, którzy zapomnieli, że mieli rodziny i zostali sami z komputerem na długie lata. [...] W międzyczasie uczcie się, zdobywajcie doświadczenie i pamiętajcie o sporcie i rodzinie” - przekonuje pasha w swoim wideo.

Na ten moment nie wiadomo czy materiał ten nakreśli przyszłość oficjalnego kanału pashy, czy też jest swoistym jednorazowym przesłaniem. Co ciekawe, wideo to w niespełna osiemnaście godzin zebrało prawie 65 tysięcy odsłon, a także niespełna 10 tysięcy polubień.

Przypomnijmy, że pod koniec grudnia pasha został odusnięty od głównego składu Virtus.pro wspólnie z Filipem "NEO" Kubskim. Jarząbkowski występowałw Virtus.pro od 2014 roku, a swoją karierę esportową prowadziłnieprzerwanie od 2007 roku. Na konice 30-latka znajduje się wiele sukcesów m.in tytuł mistrzowski z ESL One  Katowice z 2014 roku, a także to za zwycięstwo w czasie pierwszego sezonu ELEAGUE w 2016 roku. 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki