Pierwszy w Polsce kanał esportowy. Polsat Games rusza już 15 października!

Polsatgameslogo 655

Kilka tygodni temu opisywaliśmy Wam, że syn właściciela jednej z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju - Polsat, planuje uruchomić zupełnie nowy projekt pod nazwą Polsat Games.

Docelowo ma być to pierwszy w Polsce w pełni esportowym kanał, na którym poza rozgrywkami zobaczymy szereg programów przygotowywany przez osoby z polskiej społeczności esporotwej.

Pierwszym etapem rozwoju tego kanału były specjalne transmisję w serwisie Twitch.tv, gdzie oglądający mogli zobaczyć studio, a także format, w jakim w przyszłości zobaczymy już na antenie wspomnianego kanału. Jednak w owym czasie nie poznaliśmy daty uruchomienia kanału, aż do dzisiaj.

Nie dość, że poznaliśmy datę oficjalnego startu kanału, to potwierdzono, że na początek głównym elementem ramówki kanału będą rozgrywki w ramach Ultraligi, czyli nowego formatu rozgrywek, który ma być „polską wersją rozgrywek League of legends Championship Series". Oczywiście inicjatorem samej ligi jest także Polsat.

Przechodzimy do konkretów - kanał Polsat Games wystartuje 15 października, a użytkownicy Cyfrowego Polsatu znajdą ten kanał na pozycji 16. Poniżej znajdziecie zapowiedź kanału, gdzie dowiecie się, że nie tylko esport zawita do ramówki...

fot. Polsat

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  RedRain Cup Season 2
  Trwa
  Adroit
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  07:00
  Photon
  vs
  Sunrise
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  07:00
  Voyager
  vs
  KG.Luminous
  Leagueoflegends
  2019 Challengers Korea Summer
  07:00
  Asura
  vs
  Spear Gaming
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  09:00
  496
  vs
  Hot Pot Brother

Dodaj nas

Kalendarz