Polacy odpadli z Overwatch World Cup 2017

Overwatch world cup 2017

Od zeszłego piątku (4 sierpnia) w Katowicach gościmy drużyny z grup E i F. Więcej informacji na ich temat znajdziecie w tym miejscu. Teraz jednak przechodzimy do konkretów, a te są dla nas niezwykle smutne.

Już po drugim dniu zawodów Overwatch World Cup 2017 w Katowicach, poznaliśmy rozstrzygnięcie tej fazy turnieju. W zasadzie dalsze mecze nie mają aż takiego znaczenia, skoro wiemy, kto przejdzie do fazy play-off, a kto pożegnał się z turniejem. Przejdźmy zatem do ogłoszeń.

Wyżej udało się awansować Korei Południowej, Holandii, Kanadzie oraz Rosji. Z szansą na finały podczas tegorocznego BlizzConu pożegnała się Polska, Austria, Singapur oraz Turcja. Ze smutkiem muszę dodać, że byliśmy świadkami bardzo jednostronnych meczy. Wszystkie spotkania zakończyły się wynikiem 4 do 0. Co ciekawe, jest to powtórka z piątkowej sytuacji. Można zatem śmiało wskazać zespoły, które wyraźnie dominują na scenie Overwatch.

Dzisiejszy dzień to już tylko kwestia formalna oraz walka o ustawienie w fazie play-off. Można spodziewać się, że wszyscy będą grali tak, aby nie musieć rywalizować w następnej rundzie z Koreą Południową. Stawką są bowiem dwa miejsca w finałowym starciu o puchar Overwatch World Cup 2017.

Nie zdziwiłbym się, gdyby Korea Południowa wygrała cały turniej, bo dosłownie czarują ostatnie spotkania…

0 komentarzy