Polacy w play-offach WePlay! Lock and Load. Virtus.pro pewnie wygrywa z pro100!

600px snatchie supernova malta

Nie udało się to Team Kinguin, ale udało się to Virtus.pro - polska formacja miażdży pro100 w finale drabinki wygranych grupy B. Tym samym to właśnie Virtus.pro zapewniło sobie awans do fazy play-off WePlay! Lock and Load.

TOAO i spółka podejmowali pro100 na mapie Mirage. Tutaj od pierwszej rundy to właśnie ekipa znad Wisły pokazywała się z lepszej strony. Biało-czerwoni rozpoczęli do zwycięstwa w rundach pistoletowych, a następnie pewnie likwidowali swojego rywala, rundę za rundą. To ostatecznie pozwoliło Virtus.pro na łatwe zwycięstwo w pierwszej połowie 12:3.

Po krótkiej przerwie i zmianie stron nie doszło do żadnej przykrej niespodzianki. Virtus.pro wciąż dyktowało warunki, pewnie wygrywając kolejne cztery rundy, co ostatecznie pozwoliło postawić kropkę nad i, wygrywając z pro100 4:1 (16:4). Warto dodać, że gwiazdą tego starcia był Snatchie, który prezentował świetną dyspozycję w tym spotkaniu, kończąc ze statystykami 21-7

To jednak nie koniec emocji na dziś - o godzinie 20:00 czasu polskiego w akcji zobaczymy Team Kinguin, które zmierzy się ponownie z pro100. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście awans do fazy pucharowej imprezy.

fot. HLTV.org

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz