PRIDE z własną drużyną Fortnite!

Pride fortnite 968x505

Wygląda na to, że Polska może wyrosnąć na lidera w Europie pod względem rozwoju profesjonalnej sceny Fortnite: Battle Royale. Wszystko za sprawą wczorajszej informacji ze strony jednej z Polskich organizacji, która poinformowała o zakontraktowanie drużyny Fortnite.

Mowa tutaj o PRIDE, zespole, który do tej pory posiadał wyłącznie dywizję CS:GO i raczej nikt nie oczekiwał, że się to zmieni w tak krótkim okresie. Choć trzeba przypomnieć, że od pewnego czasu osoby z bliskiego otoczenia organizacji dawał jasno do zrozumienia, że organizacja szykuje coś nowego.

Wybór produkcji Epic Games jest racjonalny i raczej nikogo nie powinien dziwić, w końcu Fortnite to wciąż jedna z najpopularniejszych gier, co potwierdzają ciągłe rekordy oglądalności nie tylko w serwisie Twitch, ale także YouTube.

Warto przypomnieć także, że PRIDE to druga już Polska organizacja, która zdecydowała się na uruchomienie sekcji Fortnite: Battle Royale. Trzy miesiące temu AGO Esports, jako pierwsza organizacja w Europie zdecydowała się na utworzenie swojej sekcji Fortnite: BR, na potrzeby której zatrudniono były zespół Position 69, w którego skład wchodził między innymi Mateusz „MATIZORDNaumienko.

Nowa drużyna, która trafiła pod skrzydła PRIDE to zespół cieszący się win-ratio na poziomie 70%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Kolejnym interesującym faktem jest, że nowi zawodnicy występowali już wcześniej na wielu mniejszych internetowych turniejach, więc w tej dziedzinie doświadczenia im nie brakuje.

Tak prezentuje się nowa drużyna PRIDE w Fortnite:

  •     Sebastian „Hashtag” Skalimowski
  •     Grzegorz „Tabooo” Taborski
  •     Przemek „mozbi” Deć
  •     Marcin „Arokiz” Kanecki

 

0 komentarzy