PRIDE z własną drużyną Fortnite!

Pride fortnite 968x505

Wygląda na to, że Polska może wyrosnąć na lidera w Europie pod względem rozwoju profesjonalnej sceny Fortnite: Battle Royale. Wszystko za sprawą wczorajszej informacji ze strony jednej z Polskich organizacji, która poinformowała o zakontraktowanie drużyny Fortnite.

Mowa tutaj o PRIDE, zespole, który do tej pory posiadał wyłącznie dywizję CS:GO i raczej nikt nie oczekiwał, że się to zmieni w tak krótkim okresie. Choć trzeba przypomnieć, że od pewnego czasu osoby z bliskiego otoczenia organizacji dawał jasno do zrozumienia, że organizacja szykuje coś nowego.

Wybór produkcji Epic Games jest racjonalny i raczej nikogo nie powinien dziwić, w końcu Fortnite to wciąż jedna z najpopularniejszych gier, co potwierdzają ciągłe rekordy oglądalności nie tylko w serwisie Twitch, ale także YouTube.

Warto przypomnieć także, że PRIDE to druga już Polska organizacja, która zdecydowała się na uruchomienie sekcji Fortnite: Battle Royale. Trzy miesiące temu AGO Esports, jako pierwsza organizacja w Europie zdecydowała się na utworzenie swojej sekcji Fortnite: BR, na potrzeby której zatrudniono były zespół Position 69, w którego skład wchodził między innymi Mateusz „MATIZORDNaumienko.

Nowa drużyna, która trafiła pod skrzydła PRIDE to zespół cieszący się win-ratio na poziomie 70%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Kolejnym interesującym faktem jest, że nowi zawodnicy występowali już wcześniej na wielu mniejszych internetowych turniejach, więc w tej dziedzinie doświadczenia im nie brakuje.

Tak prezentuje się nowa drużyna PRIDE w Fortnite:

 •     Sebastian „Hashtag” Skalimowski
 •     Grzegorz „Tabooo” Taborski
 •     Przemek „mozbi” Deć
 •     Marcin „Arokiz” Kanecki

 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki