PUBG: Czterech zawodników zbanowanych na trzy lata za oszustwo!

Pubg news 800x445

Nie tylko na profesjonalnej scenie CS:GO dochodzi do sytuacji, gdzie zawodowi gracze dopuszczają się oszustwa, używając nielegalnych programów. Również takie przypadki mają miejsce na pro-scenie PUBG, a to wszystko za sprawą ostatniej fali banów, jaka przetoczyła się przez popularnego battle royala.

Jak się okazało bany te nie do końca zamknęły sprawę, bo twórcy gry postanowili przeanalizować praktycznie każdy z tych banów i na tej zasadzie podjąć ostateczną decyzję czy dany ban był słuszny czy też nie. O ostatecznych wynikach PUBG Corporation postanowiło poinformować społeczność, co nie jest częstą praktyką.

Na ten moment wiemy, że czterech zawodników zostało zawieszonych na okres... trzech lat. Mowa tutaj o Liamie „Liammmie” Tranie, Marku „Tefl0nie” Formaro, Tylerze „DevowRze” Sti oraz Christianie „Cuhrisie” Narvaezie. Wszyscy z wymienionych graczy mieli oszukiwać w czasie eliminacji do NPL, a także na publicznych meczach.

To jednak nie koniec, pomimo faktu, że sami gracze zostali ukarani do 2022 roku, co jest jednoznaczne z końcem ich kariery jako zawodowych graczy,  to na niedomiar złego ich organizacje (które na ten moment nie są znane) zostały ukarane dyskwalifikacją z rozgrywek, a ich miejsce zostanie oddane innym formacją, które się nie zakwalifikowały.

Więcej szczegółów w tej sprawie mamy poznać w niedalekiej przyszłości.

fot. PUBG

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki