PUBG: Czterech zawodników zbanowanych na trzy lata za oszustwo!

Pubg news 800x445

Nie tylko na profesjonalnej scenie CS:GO dochodzi do sytuacji, gdzie zawodowi gracze dopuszczają się oszustwa, używając nielegalnych programów. Również takie przypadki mają miejsce na pro-scenie PUBG, a to wszystko za sprawą ostatniej fali banów, jaka przetoczyła się przez popularnego battle royala.

Jak się okazało bany te nie do końca zamknęły sprawę, bo twórcy gry postanowili przeanalizować praktycznie każdy z tych banów i na tej zasadzie podjąć ostateczną decyzję czy dany ban był słuszny czy też nie. O ostatecznych wynikach PUBG Corporation postanowiło poinformować społeczność, co nie jest częstą praktyką.

Na ten moment wiemy, że czterech zawodników zostało zawieszonych na okres... trzech lat. Mowa tutaj o Liamie „Liammmie” Tranie, Marku „Tefl0nie” Formaro, Tylerze „DevowRze” Sti oraz Christianie „Cuhrisie” Narvaezie. Wszyscy z wymienionych graczy mieli oszukiwać w czasie eliminacji do NPL, a także na publicznych meczach.

To jednak nie koniec, pomimo faktu, że sami gracze zostali ukarani do 2022 roku, co jest jednoznaczne z końcem ich kariery jako zawodowych graczy,  to na niedomiar złego ich organizacje (które na ten moment nie są znane) zostały ukarane dyskwalifikacją z rozgrywek, a ich miejsce zostanie oddane innym formacją, które się nie zakwalifikowały.

Więcej szczegółów w tej sprawie mamy poznać w niedalekiej przyszłości.

fot. PUBG

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki