Rainbow Six Siege ujawnia pierwsze szczegóły Sezonu 2

Parabellum main keyart with logo 322472

Drugi sezon trzeciego roku wnosi powiew świeżości, dodając nowy gadżet wywiadowczy, odświeżoną mapę Klub, poprawione możliwości operatora Echo, mnóstwo ulepszeń rozgrywki oraz system Pick & Ban.

Jeśli chodzi o czystą rozgrywkę, możecie oczekiwać wielu udoskonaleń. Deweloperzy zmieniają zachowanie postaci podczas dropshottingu (strzelania z równoczesnym padaniem) oraz wprowadzają nową animację anty-rozbrajacza. Zmiany dostępne są już na serwerze testowym!

Ubisoft nie może się już doczekać, aby zobaczyć, jakie niespotykane taktyki zastosujecie korzystając z systemu Pick & Ban. Dzięki niemu otrzymacie dodatkowy poziom strategicznej rozgrywki między zespołami, gdy każda ze stron będzie próbowała przeciwdziałać wyborom swoich przeciwników w trakcie fazy banowania. Spodziewają się również elektryzujących zwrotów akcji w ostatniej chwili, gdy zespoły zamieniają operatorów w niespodziewanej, szóstej rundzie wyboru.

Wreszcie, wydają istotną aktualizację drugiego sezonu trzeciego roku: Operacja Para Bellum. Do Drużyny Tęcza dołącza dwóch nowych obrońców, aby sprawdzić się na najbardziej (dotychczasowo) konkurencyjnej mapie.

Pełna prezentacja drugiego sezonu trzeciego roku odbędzie się na kanale twitch.tv/rainbow6 19 i 20 maja podczas finałów Pro League. Zapraszamy do odwiedzin!


Przy okazji warto wspomnieć również o czymś innym. Rozpoczynając od Sezonu 2 Roku 3, osprzęty głowy i uniformy będą dostępne tylko na czas trwania sezonu, w którym zostały wydane. Dzięki temu wpiszą się w obecny system sezonowych malowań broni. Pozwoli to również stworzyć długofalową, spójną strukturę w naszym sklepie, w którym oferta na każdy sezon będzie bardziej wyróżniona.

Jak wspomniano powyżej, zmiany te zostaną wprowadzone na początku przyszłego sezonu. Osprzęty głowy i uniformy White Noise powrócą pojedynczo do sklepu 2 maja i będzie to ostatnia okazja ich nabycia. Następujące sezonowe pakiety, osprzęty głowy i uniformy zostaną usunięte ze sklepu po zakończeniu Operacji Chimera:

  • Osprzęty głowy Skull Rain
  • Osprzęty głowy Red Crow
  • Osprzęty głowy Velvet Shell
  • Pakiet Blood Orchid
  • Pakiet White Noise
  • Pakiet Chimer

0 komentarzy