Ranking HLTV: NIP, AGO i Kinguin w górę, Izako Boars i Pompa ze stratą pozycji

Taz 1 1420x670

Jako że jest wtorek, to czas na podsumowanie najnowszego notowania rankingu HLTV. Zdecydowanie ostatni tydzień należy do najbardziej spokojnych pod względem zawirowań w pierwszej dziesiątce, co jest zasługą mniejszej ilości turniejów w ostatnich dniach.

Najważniejsza i w zasadzie jedyną zmianą jest jednomiejscowy awans Ninjas In Pyjamas. Szwedzi awansowali z ósmej na siódmą pozycję, wyprzedzając tym samym SK Gaming. Natomiast jeżeli chodzi o czołówkę to tam bez zmian, wciąż Astralis znajduje się na pierwszym miejscu, na drugim jest FaZe Clan, a na najniższym stopniu podium mousesport.

Jeżeli chodzi o Polskie zespoły, to w tym tygodniu również nie wiele się wydarzyło. Zdecydowanie wartym odnotowania jest awans AGO Esports, które zalicza jednomiejscowy awans i tym samym powraca na dwudzieste miejsce.

Trochę większy awans zalicza Team Kinguin, które skoczyło o aż trzy oczka i obecnie znajduje się na 33 pozycji. Również jednopunktowy awans zalicza X-Kom Team, plasujące się obecnie na 51 miejscu. Zdecydowanie największy awans w tym tygodniu zalicza PACT, a także PRIDE. Pierwsze zespół awansował o 20 pozycji na miejsce 122, natomiast druga formacja wskoczyła o osiem miejsc, plasując się an 150 miejscu.

Jeżeli chodzi o spadki, to w tym tygodniu największa zalicza Izako Boars, które spada o osiem miejsc na 135 miejsce. Lekki, bo trzy punktowy spadek zalicza Pompa Team, które teraz znajduje się na 110 pozycji.

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Thank U, Next
  vs
  SAT T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Pepega
  vs
  One Tricks
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the
  Cs
  United Masters League
  19:00
  AGO
  vs
  Red Reserve

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki