Ranking HLTV: Virtus.pro powraca do pierwszej trzydziestki!

El virtusopro 200606

Najnowsze grudniowe notowanie rankingu najlepszych drużyn przygotowanych przez HLTV.org pojawia się tuż po zakończeniu zmagań w ramach SuperNova CS:GO Malta. Tym samym w zestawieniu doszło do kilku interesujących zmian jak na przykład awans NRG Esports.

Wspomniana ekipa zaliczyła awans o dwie pożycie w górę na miejsce szóste, wyprzedzając tym samym Ninjas In Pyjamas oraz mousesports. Awans ten to zasługa niezwykle udanego występu NRG w czasie maltańskiego turnieju, gdzie daps i spółka dotarli do wielkiego finału, ulegając jedynie Team Liquid.

Pierwszą dziesiątkę domykamy jednopunktowym awansem BIG - ekipa ta wskakuje o jedną pozycję w górę, na dziewiątą lokatę, wyprzedzając tym samym North, które spada na dziesiąte miejsce. BIG swój skromny awans zawdzięcza zajęciem 3-4 miejsca w czasie SuperNova CS:GO.

Teraz przechodzimy do najważniejszej części - sytuacji polskich zespołów. Tutaj miła niespodzianka - Virtus.pro zalicza sześciopunktowy awans na 26. miejsce rankingu. To z kolei wynika z faktu, że Virtus.pro pokonało w czasie maltańskiego turnieju Team Kinguin, co pozwoliło powrócić tej ekipie do trzydziestki najlepszych ekip.

Natomiast jeżeli chodzi o Team Kinguin, to nadmieniona porażka tej formacji z Virtus.pro sprawiła, że TaZ i spółka wypadają poza pierwszą trzydziestkę rankingu. Obecnie Pingwiny lądują na 31. miejscu. Tuż za nimi, bo na 33. znalazło się AGO Espsorts, które spadło o dwie pozycje w dół.

Skromny, bo jednopunktowy awans zalicza MIKSTURA - formacja Byaliego awansowała z 52. na 53. miejsce. PACT z kolei znowu traci i to aż osiem pozycji, co sprawia, że ekipa ta ląduje na 85. miejscu. Podsumowanie kończymy awansem Izako Boars o jedną pozycję na 100. miejsce, a także dziesięciopunktowym awansem PRIDE, co sprawia, że Orły wskakują na 114. miejsce.

fot. ELEAGUE

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki