Rozpad Ravioli Ravioli stał się faktem. Actina PACT przenosi graczy na rezerwę!

56718552 2363498720603909 1290055944897560576 o

Jeszcze w czasie trwania fazy zasadniczej pierwszego sezonu Ultraligi docierały do nas plotki mówiące o tym, że drużyna występująca pod banderą Actina PACT po zakończeniu zmagań zostanie rozwiązana. Dziś niestety ku rozczarowaniu fanów doszło do potwierdzenia tych rewelacji.

Zgodnie z zamieszczonym oficjalnym oświadczeniem formacji zawodnicy Ravioli Ravioli zdecydowali o zakończeniu wspólnej przygody. Tym samym dotychczasowa drużyna League of Legends została przeniesiona na ławkę rezerwowych, jednak zarząd organizacji poinformował, że pomimo trwającego kontraktu zawodnicy otrzymali wolną rękę i mogą rozpocząć poszukiwania nowej drużyny.

Warto także dodać, że Actina PACT decyzją tą nie wycofuje się ze sceny League of Legends. Organizacja wyraźnie zaznaczyła, że wciąż widzi potencjał w produkcji Riot Games i jest obecnie w trakcie formowania nowej drużyny. Jednak na ten moment nie wiadomo czy zobaczymy PACT w czasie drugiego sezonu Ultraligi.

Ravioli Ravioli pod skrzydłami Actina PACT w czasie minionego sezonu Ultraligi wywalczyło szóstą pozycję w fazie zasadniczej, co pozwoliło tej drużynie awansować do fazy pucharowej. Niestety przygoda tej ekipy w play-offach nie trwała długo, bo zaledwie po jednym meczu Actina PACT pożegnało się z pierwszym sezonem, ulegając 0:3 PRIDE.

fot. facebook.com/PACT.gg

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz