Schalke wygrywa z Misfits na start czwartego tygodnia LEC

45961450305 37010db4fe k

Za nami pierwsze starcie w ramach czwartego tygodnia rozgrywek League of Legends European Championships. Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od starcia pomiędzy FC Schalke 04, a Misfits Gaming. Ostatecznie to właśnie formacja Dylana Falco odniosła kolejne, stosunkowo łatwe zwycięstwo.

Jeszcze podczas wyboru bohaterów publika przeżywała nie lada emocje - to za sprawą Udyra i Blitzkranka, na których zdecydowali się zawodnicy FC Schalke 04. To jednak nie pomogło Schalke, które już na starcie gry straciło dwóch graczy, a także oddało pierwszego smoka. Przed 12. minutą Schalke zdobyło pierwsze zabójstwo, jednak przegrywało na środkowej i dolnej linii.

Przed 15. minutą sytuacja uległa zmianie, Schalke w pełni wykorzystało potencjał swoich postaci i nie dość, że zabezpieczyło pierwszego smoka, to zdobyło aż cztery zabójstwa, zyskując przewagę w złocie na poziomie trzech tysięcy sztuk złota. Przed 20. minutą dorobek zabójstw Schalke powiększył się do dziewięciu, co było tylko przypieczętowaniem pełnej dominacji tej formacji.

Przed 23. minutą Schalke prowadziło 11:3, a także zabezpieczyło pierwszego Barona, powiększając przewagę w złocie do ponad siedmiu tysięcy. Od tego momentu rozpoczęło się oblężenie Misfits na każdej z trzech linii. Finalnie zakończyło sie to tym, że przed 26. minutą „Króliki” nie posiadały ani jednego inhibitora, a równo z wybiciem 26. minuty Schalke dobiło swojego rywala, wysadzając jego Nexus.

fot. flickr.com/photos/lolesports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Ambush
  vs
  forZe
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki