Selfmade uhonorowany tytułem „Rookie of the Split”

Uid de369b2245da1a90082181ca340422c81549631887964 width 1137 play 0 pos 0 gs 0 height 602

Pomimo że faza zasadnicza LEC zakończyła się niespełna dwa tygodnie temu, to dopiero wczoraj organizatorzy najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends w Europie oficjalnie przyznali nagrody w kategorii „Najlepszy Trener” oraz „Najlepszy Nowicjusz".

Pierwszy tytuł powędrował w ręce Andre Guilhoto, czyli szkoleniowca Origen. Podopieczni Portugalczyka w tym sezonie zaskoczyli swoją rewelacyjną dyspozycją. Pomimo początkowych problemów Origen było w stanie zakończyć zmagania w fazie zasadniczej na drugim miejscu, plasując się tuż za G2 Esports.

Z kolei drugi z tytułów trafił w ręce polskiego zawodnika - Oskara „Selfmade'a” Boderka, który w tym sezonie zadebiutował w rozgrywkach LEC. Jungler SK Gaming już w pierwszych meczach zaprezentował się z rewelacyjnej strony, często stając się najważniejszym zawodnikiem swojej drużyny. SK Gaming zmagania w fazie zasadniczej zakończyło na szóstej pozycji.

Warto dodać, że Selfmade pokonał w wyścigu o tytuł najlepszego nowicjusza m.in. Tima „Nemesisa” Lipovseka, czyli midlanera Fnatic, a także midlanera Splyce Marka „Humanoida” Brazda. To jeszcze nie koniec nagród, bo już za tydzień dowiemy się, kto zostanie MVP całego sezonu.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz